Honda CBR 954RR Fireblade (2002)

Vlastník SVSkritek
Vloženo 18.1.2012
Aktualizováno 6.9.2017

Vloženo: 30.05.2012, Uskutečněno: 30.05.2012, Stav tachometru: 34500 km, Zhlédnuto: 8x

Tak dnes jsme naplánovali další vyjížďku s baťůžkem. Menší zádrhel byl v tom, že jsem byl trochu rozlámanej z cvičení, z předešlého dne. No ale šel jsem do toho.

Vymyslel jsem trasu, od nás přes Náchod a Polsko, do Olešnice. Ještě jsme si dali jednou kopeček na Duszniki-zdrój. Dál jsme pokračovali do Deštého-Bartošovice- Rokytnice-Javorince-Rychnov-Solnice. Udělali jsme pár zastávek. Jeli jsme dost pomalu (často jen 85-100). Mně se tam moc tahat nechtělo, abych neudělal nějakou chybu, takže se stíhala kochat přírodou. Asi si taky zvykla na to jak jsme minule, na známé trase jeli gumu do kraje. Ale do toho už asi ve dvou nejdu. Tak teď to byla opravdu kochačka.

No tohle by ještě šlo. Ale pak jsem odbočil v Solnici na Častolovice, s tím že dáme ještě Skořenice. No ale to mi nedošlo jak od tamtud Je daleko do Jaroměře/HK, což byla původně cílová stanice. No měl jsem se jí zeptat . Ale myslel jsem, že když to dávam já, že ona to musí dát určitě. Když si tam jen tak sedí a včera necvičila . No zkrátim to, najeli jsme spolu celkem 205km. A prý pak měla problém jít do schodů. Tak jsem to asi trochu přepískl . Já pak už taky pouštěl řídítka, z kopce. Abych uvolni zápěstí ale to mi chytla ruku a dala jí zpět . No já jí bezelstně lákal, ať u nás přespí, už předem. Ale prý moc práce . No to je dobře, že alspoň někdo pracuje.

Cestou zpět sám, jsem se ještě vzchopil a jel jsem celkem pilu. Najednou jsem se cítil s motorkou jako jedno tělo. A měl pocit. že mám na vše dost času. Tahal jsem jsem pořád 2-3-4. Brzdy i v najezdu a zacit zase tahat 3-4 (netočím do omezovače). Svižně i přes rozbitější zatáčky, až někdy odskoval předek, v náklonu na hrbolech. Ale kašlal jsem na to. Hlavně tam pořád mít plyn. Říkal jsem si, když rána, tak pořádná . Neměl jsem náladu, na nějaké zpomalování. Ale vše v poho. Až jsem to málem složil kousek před barákem na štěrku v křižovatce ve 20kmh .

Když nad tím tak přemýšlím, tak takle mi to jde nejlíp. Když se mírně naštvu, přestanu myslet na všechno ostatní a nepárám se s tím. To pravidlo "mít to tak trochu v pí*i a sr*t tam dost plynu" . Je úplně pravdivé (pokud teda člověk jede sám )

• Solo meditace

Každý rok, v Červnu, dělávám delší vyjížďky, okolo 3000km. Tentokrát jsem jel sám, bez motoparťáků, abych důklaně otestoval mé pověstné orientační a organizační schopnosti ;-) a volba padla prémiově na Toskánsko .

Typ: Dovolená
    Vloženo: 29.08.2017
    Uskutečněno: 16.06.2017
  • Vánoční dárek

Normálně si na komerci kolem vánoc, moc nepotrpím. A dárky mi nosívá paní pošťačka po celý rok a říkává: "dneska to máte zadarmo!" Škoda, že si to nemyslí i můj bankovní účet :-DD No ale o to více potěšila drobnost

Vloženo: 05.01.2016
    Uskutečněno: 24.12.2015
  • Cenná kořist

Dlouho jsem toužil po tom, abych si mohl nějak spolehlivě zatížit zadní kolo, aby mi to tolik pořád neskákalo, že. No nejlepší asi je, mít aktivní baťůžek, který zátěž přemisťuje dynamicky, podle potřeby, ale tam je vel

Vloženo: 10.08.2015
    Uskutečněno: 10.08.2015