Kawasaki Z 1000 (2010)

Vlastník DavR1
Vloženo 14.1.2012
Aktualizováno 25.7.2012

Kawasaki Z1000 2010, velké překvapení.

Po dlouhé době jsem se rozhodl si nějakou motorku z toho co dovezeme nechat, tedy aspoň na půl sezony.
Zamiloval jsem se do ní už z jara 2010 na výstavě a věděl že to jednou musíme sehnat a to přesně tuhle barvu.
No a konečně se podařilo :o)
Na první pohled pecka. Agresivní, masivní, přitom lehká a krátká, bobře ovladatelná.Převodovka krásně funguje, vlastně jen cvaká jako tiptronic v autě, žádné kopání brambor do sklepa. Mohutný zátah, na záda i za dva jen plynem.
Vyšší doplňkové plexi krásně chrání , na dálnici přes 200km/h není problém i delší dobu pokud zalehnu.
Orig. výfuky se tvarově hodí, ale nejsou slyšet což naháč musí a také jsou pekelně těžké.
Volil jsem Akrapovič Megafony - dobrá cena / dobrý zvuk, lehký vzhled .. po sundání se hlavní hmota víc přesune na střed a zlepší se těžiště.(už jsou na moto, zatím ne na foto)
Nalakoval jsem spodní klín na bílo, víc se mi to líbí, ještě dám padáky a vyměním držák SPZ za menší.
Xenon krásně svítí, hlavně ve dne je potřeba aby mě viděl i děda na traktoru s popelníkama na nose co vyjíždí z pole pokud by byl už nahluchlej... a i ten zbytek běžných řidičů či nedej bože řidiček.
Co se mi nelíbí je přístrojovka, hlavně oranž barva, také mám rád když tam je teplota motoru což není, třeba místo hodin to mohlo být, dobré je naklápění přístrojovky.
Nelíbí se mi také dost malá nádrž a tím i dojezd pokud se jede palba bude to max. tak na 120km. Možná 150km.
Uvažuji o změně převodu více do síly, ale asi by se to nebezpečně vodilo za plynem z kruháče, nějak ty drifty ještě nezvládám a zaklapuji :o)
Koupil jsem to teprve 10/2011 a najel cca 300km , proto se už těším na sezonu jako už dlouho ne a tahle zima mi určitě ještě připadne kurvadlouhá.
Pak něco přidám ..

Tonyny
Tonyny napsal 27.11.15 v 20:08 10b.

Fajnovka

Mipule
Mipule napsal 11.10.13 v 16:27 10b.

Je to nádhera!!!

zajac
zajac napsal 02.03.13 v 16:40 9b.

nadhera az budes prodavat dej vedet

ZlomenyUcho
ZlomenyUcho napsal 26.08.12 v 22:00

Krasavice

.Padre.
.Padre. napsal 09.06.12 v 23:27

Krásná Davide, moc krásná!!