Yamaha XVS 125 DragStar (2000)

Vlastník Žabinátor
Vloženo 8.1.2012
Aktualizováno 14.4.2013

Vloženo: 09.04.2012, Uskutečněno: 09.04.2012, Zhlédnuto: 9x

Dneska celý den krásně svítilo sluníčko, ale foukal ledový vítr, ani ten mě ale neodradil od krátké projížďky a tak jsem odpoledne vyparkoval z garáže a vyrazil... projížďka mi ubíhala hrozně rychle a mě se nechtělo zpátky domů a tak jsem jel pořád dál a dál, až jsem dojel do Kostelce, tam sem si řekl, že už to stačí a jinou cestou, přes Český Brod jsem se vydal zpátky domů, najel jsem něco přes 90 km.

• Úprava (ladění)

Tak dneska jsem svoje výfuky seznámil s kamarádem vrtákem a tetou Bosh (vrtačka :D ). Né že by se mi originál zvuk nelíbil, to ani náhodou, je naprosto parádní a na dvácu vysoce nadstandardní, ale neni slyšet moc daleko

Typ: Oprava
    Vloženo: 02.06.2012
    Uskutečněno: 02.06.2012
  • Výlet do českého ráje

V sobotu jsem strávil krásný den na okreskách českého ráje s né tak krásným povrchem, ale jinak byl výlet parádní, najel jsem na něm něco málo přes 150km a pokořil tím svojí již 2. tisícovku za řídítky drakouše. A hodnoc

Vloženo: 27.05.2012
    Uskutečněno: 27.05.2012
  • Prodloužený víkend na vysočině

Ve čtvrtek po obědě, jsem celý šťástný, v pekelnym vedru, zatáhl sytič a vyrazil jsem směr Kolín. Tam jsem natankoval, občerstvil se a v dokonalé náladě v záři odpoledního slunce jsem si to bublal dál, na Žďár nad Sázavo

Typ: Dovolená
    Vloženo: 29.04.2012