Aprilia RS 125 (2006)

Vlastník Aprili
Vloženo 1.1.2012
Aktualizováno 30.9.2013

Suprovej vzhled a maximální požitek z jízdy.

První dojmy - Libovka, jede a vypadá suprově.

V říjnu jsem se na ní jel kouknout. Co říct... láska na první pohled :) ihned jsem měl jasno že jinou nechci a koncem měsíce my jí přivezli. První dojmy prostě bomba byl jsem zní hotovej. :D Jediný problém byl že jsem zrovna čekal kdy mi vydaj papíry. Když jsme všechno oběhali a dostal jsem papíry, tak jsme hned vyjeli. Počasí bylo nic moc.. ale moje touha byla velká. Po pár kilometrech sem si na ní pomalu začínal zvykat jezdili jsme spolu dokud se nezbláznilo počasí a nastala ta milovaná zima...

První dojmy z jízdy: Při nastartování mě celkem překvapil zvuk čekal jsem že to bude horší je to přeci taky 2takt, ale pro mě není důležitý zvuk,ale to jak jede. Při rozjezdu nebyl problém všechno ok. Samotná jízda byla super motorka poslouchá a do zatáček drží dost dobře a na naše silnice je to fakt výkon. Co se týče brzd jsou super moto brzdí výborně. Ze začátku jsem jezdil fakt velmi pomalu a opatrně nevěděl jsem co na mě vybalí když za ní zatáhnu. Po pár kilometrech ale mi to už nedalo a musel sem jí vyzkoušet. Takže jsem za ní vzal moto vystřelila a už jsme letěli, tady se ukázala síla 2taktu. Motorka má zátah jak sviň. Na 125 je to dělo 140km/h bez problému a když zrovna nefouká proti vám mega vítr tak těch 160 jede. Je to fakt raketa a navíc je to pěkná raketa. Na tu rychlejší jízdu je jako dělaná a navíc s touhle motorkou můžete bez problémů na dálnici, ale moc bych to stou dálnicí nepřeháněl pač když se jede dlouho tak začne solidně bolet prdel, ale to je o zvyk :D. Mě tato motorka 100% vyhovuje. Jediná moucha na ní je že když to chcete pořádně osolit tak tam teče benzín proudem a spotřeba je cca 7l/100km , ale stim se musí počítat něco za něco. Doufám, že spolu prožijeme bez problému ,, nastávající" sezonu a najedeme spolu ještě hodně kilometrů.

cisty
cisty napsal 09.04.13 v 17:16 10b.

Krásnej stroj :)))

Leii
Leii napsal 04.01.12 v 20:25

Luxusní ,tak hodně vydařenou sezónku 2012..

Machy07
Machy07 napsal 01.01.12 v 17:36

Máš ji fakt pěknou :) a za skvělou cenu hodně šťastných km

Aprili
Aprili napsal 01.01.12 v 17:02

Děkuju,tobě taky Doufám že nebude ten konec světa ještě si chci sní pořádně užít

DemolitionDave
DemolitionDave napsal 01.01.12 v 16:53

Tyhle nové modely jsou hodně povedené, design je paráda ..přeju krátkou zimu a hodně štastných km!