Suzuki GSF 600S Bandit (2002)

Vlastník Fantom40
Vloženo 21.12.2011
Aktualizováno 21.12.2011

Moto jsem vlastnil od r2007 až do r2011

Moto jsem koupil 29.8.2007 Stav tach. byl 5696km. Byl to dovoz z Německa po prvním majiteli. Km odpovídaly stavu motocyklu - ZÁNOVNÍ - s původníma pneumatikama, neopotřebovanýma brzdovýma deskama a kotouče byly naprosto hlaďoučké jak vpředu tak i samozřejmě vzadzu. Od prodávajícího jsem dostal naprosto novou gelovou baterku. Původní po 6ti letech byla hyn. Motorka nepotřebovala ze startu žádné investice.
Po roce ježdění jsem musel vyměnit kompletní řetězovou sadu, primár,sekundár,řetěz. Původní majitel se v Německu asi moc nestaral a i když jsem se v r.2007 v zimě pokoušel co jak nejvíc řetěz ošetřit, tak nezbylo nic jiného než jej 10/2008 vyměnit.
Postupně jsem dokoupil nosič + topcaes + vyměnil obě pneumatiky. O výměnách oleje a filtrů - ( olej + vzduch ) nemá cenu ani psát. Je to samozřejmost.
3/2011 Po ujetých 16400km jsem nechal seřídit ventily přeměřit tlaky ve válcích a vyčistit karburátory. Vše v Motodům Těrlicko. Odvedli super práci - moto slušně ožilo. Motor zjískal kultivovanější chod a starty byly výrazně lepší.
Rozloučil jsem se s motem v 9/2011