Yamaha Zeal 250 (1991)

Vlastník Catchthem
Vloženo 3.12.2011
Aktualizováno 17.6.2018

Moje první "velká" motorka. Teď je v garáži a připravuje se na sezónu. Byla chudák ve stodole u předchozího majitele a tak je potřeba ji pořádně vypucovat.
Vypucovaná je už nějaký ten pátek. A já jsem díky ní už zkušenější motorkářka

První dojmy - Moje první dojmy z první jízdy. Jelikož jsem hned vypadla z autoškoly bylo to ještě nějisté ale když mám porovnat jízdu na Kawasaki ER 5 v autoškole a na mojí motce Yamaha 250 zeal, pak musím říct, že mnohem příjemnější je můj zeal. Lehký, nízký. Čtyřválec, což pro mě znamená víc používat brzdy:-D Jsem spokojenější a jistější. Ikdyž jsem docela babisko, tak i ER 5 mě potrápila vahou. Takže jsem ráda, že se můžu pořádně učit na lehké motorce.

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky jednoznačně. Dá se na ní sportovat i cestovat.

Doplňky na motorce - Tankpad, závažíčka na řídítka, baterka, regulátor dobíjení, samozřejmě gumy, nástřik, nějaké ty samolepky, nová zrcátka. A jinak jsem jen lila benzín a olej

Jela jsem si pro ni až do Prahy přes všechny ty zácpy a hustý provoz. Zamilovala jsem se do ní už na obrázku, ale na živo byla ještě hezčí. Trošku zašlá a špinavá ale krásná. Jen jsem se modlila, aby mi chlapi( co byli se mnou jakožto technická podpora) řekli, že je v pořádku. Chci ji přestříkat. Těším se na jaro.

Tak už je přestříkaná ale byly to nervy. Už jsem na ní párkrát vyjela, a jede se na ní skvěle. těším se na další jízdy.

Tak mám za sebou jednu sezónu a další před sebou. Nebo spíš snad před sebou vzhledem k počasí. Už jsem se s motorečkou sžila a požitek z jízdy je velký
Motorku jsem si trošku zkrášlila detaily.

Je pěkně živá a dokonce už na mě manžel, který má XJRko 1200 nemusí moc čekat Jsem strašně ráda, že jsem si jako první motku zvolila lehkou 250-ku. Možná jsem tak spokojená, protože je neobvyklá a fičí jako čert

MOTORKA UŽ JE PRODANÁ.

Posloužila mi moc dobře. Naučila mě jezdit a hodně odpustila. Zavezla mě kdekoliv. Moc se mi líbila, ale po čase začala být pro mě slabá. Zvláště po tom, co jsem si sjela na manželově Multistradě ( prodal XJR). Dalo se s ní jet velice rychle, ale ne tak rychle, abych s kamarády udržela tempo hlavně když jsem jela už skoro strop a oni začali předjíždět v provozu. Musela jsem hold počkat na větší časovou a prostorovou rezervu. Ve vyšších otáčkách měla nádherný zvuk, ale po čase už mi taky začalo lézt na nervy, že jedu na zubní vrtačce.
Byla jsem s ní spokojená, ale hold vývoj jde kupředu a už jsem pociťovala touhu po silnější.

bulldogbiker
bulldogbiker napsal 05.11.16 v 15:11 8b.

dobrý stroj

Binaryhacker
Binaryhacker napsal 27.04.14 v 23:39

Unikát sám o sobě,pěkný,lehučký a exotický samochod, bylo mi ctí se na ní svést, díky ní jsem pochopil že svět nakedů je jasná volba

Mr.Kev
Mr.Kev napsal 14.02.14 v 17:27

sakra, ta motorka se mi fakt líbí , přeju pohodovou sezónu 2014

rainboww
rainboww napsal 11.01.12 v 15:10

koukám, že je vás tu zaregistrovaných hafo :)tomu říkám originální motorka :)

Catchthem
Catchthem napsal 12.12.11 v 16:34

Je odřená na boku, takže bych ji stejně stříkala, no a vím o barvě, která se mi líbí víc Jinak děkuji