Suzuki DR 350 (1993)

Vlastník Sonny10
Vloženo 26.11.2011
Aktualizováno 24.3.2013

První dojmy - Už dlouho mě lákalo sjezdit pole,louky lesy jako za starejch dobrejch časů na pincku.. Pojezdit po motokrosovejch tratích a naucit se aspon trochu z umění offroad ježdění.. Zbláznil jsem se a koupil DR350:D

Původně jsem chtěl rm250, ale zjistil jsem, že toho mimo silnici umim opravdu málo a trápil bych se, navíc ani přejet po silnici bych nemoh. Padla mi do oka suzuki, po všech těch hondách:D je to zmena.. Chci se na ní naučit a pak kouknu po něčem silnějšim. Nicméně je to super stroj, strašně mě baví, zatim jsou limity na straně jezdce:D zvládne všechno a já se nestíhám divit..

Startování sem se naučil celkem rychle, chce to svuj postup a pak to jde samo(kick:D)..
Měření oleje v rámu mě taky potrápilo, ale snad sem tomu už přišel na kloub:D

herbelife
herbelife napsal 28.02.12 v 17:36

moc pěknej stroj .

Miktm
Miktm napsal 13.12.11 v 13:02

Jestli šeš trochu rozumnej endurák a nelítáš jen po poli tak můžem dát někdy společnou vyjížďku
Na DRko rád vzpomínám

El_Burro
El_Burro napsal 27.11.11 v 12:03

Koupim ty tvoje říditka až budeš mít nové!Jinak moc pěkný Suza

hans.bandit
hans.bandit napsal 26.11.11 v 11:39

jestli chceš řešit centrál, tak bych měl navíc jednu zesílenou pružinu - akorát je dělaná na biga a nevím, jestli jsou centrály stejný

_LuKe_
_LuKe_ napsal 26.11.11 v 11:16