Yuki Sport 125 (2004)

Vlastník Wattage
Vloženo 19.11.2011
Aktualizováno 19.11.2011

Zatim ji nemam moc projetou jen tak po polnich cestach.Az zacne sezona dam vedet .

Motorku vlastnim asi pul roku ,a sice papiry sem si dodelal az ted trochu blbe na zimu ale hlavne ze je mam na motorce sem sem se v lete projizdel celkem casto po polnich cestach a proto zatim nemuzu moc hodnotit jak si stoji ale je to moje prvni moto ktery ma obsah 125ccm a tak sem zatim spokojenej na vibrace sem si uz zvykl praskani zarovek bylo vyreseno v zadu LED diodami. Mam tam vetsi rozetu z yamahy YBR 125 aby to jelo o neco vic , je to sice linejsi ale i tech 90 muzu jet v nizsich otackach a zbytecne nemusim prehrivat motor . Az najedu po zime vice kilometru dam vedet na ten rok mi to bude stacit protoze pak stejne presedlam na vetsi a do auta . Kazdej rika je to china nekupuj to je to shit , ale vsichni furt melou i kdyz motorku videli pouze na obrazku a neumeji to ridit . Je to lepsi nez se mackat v autobuse narvanym lidma a muzu se projet takrka kamkoliv .

Puyol95
Puyol95 napsal 06.12.11 v 20:16

Krásná yuki mám ji též a souhlasím z tvým názorem i když i já bych ji někdy nejradší pistil z kopce ale tak přeju hodně *KM* bez nehod a 10b snad se někdy potkáme nejsme tak daleko od sebe at to jezdí

J.E.N.A.
J.E.N.A. napsal 24.11.11 v 17:54

Na menší poježení určitě stačí. Nemnusíš zbytečně utráce za drahou 125´ stejně z ní člověk brzo vyroste

Krmi
Krmi napsal 20.11.11 v 10:43

Super motka do začátků, jasných 10b, at ti dělá jen radost a přeju pohodu v sedle a krátkou zimu a vzhůru na silnice měj se chlape

Černín
Černín napsal 19.11.11 v 19:08

Atˇ ti mašinka funguje jak má.. ...hodně lidí kdyby vědělo co je i na jiných motorkách z číny tak by koukaly...i BMW si nechává některé motory vyrábět v PRC = CHINA...