Aprilia RS 125 (1999)

Vlastník supersic
Vloženo 2.11.2011
Aktualizováno 2.11.2011

nejlepší motorka což se týká 125 všem doporučuji ale né začátečníkům výkonem mě zaskočila a od té doby co jí mám tak bych si jinou motorku nekoupil než italské výrovy jak vzhledově jsou to krásné motorky tak i výkonem a podvozkem !

aprilia rs 125 nejlepší motorka ve své kubatůře 125 cm 3
ale tyky ve svém motoru a podvozku
nelituji že jsem si jí koupil !!!

supersic
supersic napsal 09.02.12 v 21:20

whites seš nějakej chytrej blbečku ne co by se na ní mělo srát a pokud de o italy tak vyráběj dobrý a ejrychlejší motorky na světě . a tahle aprilia rs 125 patří mezi nejlepší 125 na tomhle světě žádná kromě cagiva mito se jí nevyrovná

supersic
supersic napsal 09.02.12 v 21:15

dmc. motobiker hele že na tom mizí pořád pneumatiky nezdá se ti že je to podle stylu jízny když budeš jezdit ostře nebo výletně podle toho ti ubývaj pneu a tak je to taky u lamba nebo ferrari podle jízdy ale jinak všem ostatním díky a vám taky hodně ujetých kilometrů bez nehod a poruch :)

awatik
awatik napsal 08.02.12 v 00:06

Neni dvaca jako dvaca. Kdyz sni vyjebes zem vraci to :( Ja ted schanim motor!! :( Uz sem par masin prosel gsxr atd ale 2 T je promě nostalgie a nikdy z domu nepujde!!!Toje ten spravny rachot aprlia je to nej co muze byt a musim tu souhlasit z kolegou ze BLBEČCI kteři koupi vyhoněnou RS tu pak pisou blbi pozitiva :) Ja ji mam od 16 cena 42 taců, vlozeno 50tisic, za generlaky a opravy . Musis si uvědomit jestli chces jezdit nebo pocitat prachy. A brecet doma. Ja dotoho sipal vsechno kazdou kc a nikdo mi nepridal nebo tak nemam rad blbecky kterim vsechno platiti tatinek ,) Me motorku koupil taky táta ale to bylo vse dal sem se staral sam :) A bylo to dobře, naucilo mě to vazit si věci. Tak at tito slape a hodne km bez porch akdyby spotřeboval radu nebo tak rad ti poradiM,.,. jinak mas umě 10

Diegow
Diegow napsal 03.11.11 v 20:13

Na tuhle samou sem chvíli kdysi koukal Pěkná mašina, v 16 opravdu super stroj. Když jsem kupoval 125, taky ve 2T měl sem z výkonu ten samej pocit, je to bomba . Tak ať ti vydrží a nesype se máš to za 10 B

DMC.motobiker
DMC.motobiker napsal 03.11.11 v 15:48

WhiteS> Hele, tohle není žádná užitková jebka jako třeba CBR , za výkon se prostě platí! Okruhovka taky nejezdí dva roky bez údržby a tohle k ní má vzhledem k roku výroby, obsahu a výkonům už docela dost blízko! Když si koupíš třeba Ferrari / Lambo, tak budeš taky nadávat, že s tím musíš pořád do servisu a hrozně na tom mizí gumy? Všechno má svoje...