KTM 525 SX (2003)

Vlastník mmiirreeqq
Vloženo 12.10.2011
Aktualizováno 4.11.2011

nekompromisní kladííívko 8) MAXimální spokojenost... mám jí od dubna 2011

pokud se jí dává co potřebuje, je hodná... podle sil kormidelníka... než namě začne padat únava... pak začne vést ona mě... v tu dobu končí v ten den ježdění...a oba žijem dál 8)...

mmiirreeqq
mmiirreeqq napsal 06.02.16 v 07:42

trening Benátky nad Jizerou

mmiirreeqq
mmiirreeqq napsal 06.02.16 v 07:25

Po 5ti letech společných zážitků a nesčetněkrát nečekaných překvapení v terénu na ni NEDÁM DOPUSTIT!
V roce 2014 jsem nechal udělat GO motoru ( vlezl jsem se do 60tis , + několikrát výměny spotřebních věcí ( všechny ložiska,vodítka, řetězové sady,GO vidlí a centralu atd..) Je to srdcovka a zaslouží si udržovat ji v top stavu i kondici, vrací se to zážitky z jízdy
Na skákání je docela těžká, ale to proč jsem si ji kupoval, to je brutální zrychlení, kdykoliv a kdekoliv si vzpomenu, nejlepší je odhad tečny v zatáčce, prásknout, ať klidně i nechci, se z náklonu srovná, hopne na zadní a vypálí velice ochotně kupředu.
Dokáže být i hodná, jak říkám, a to platí u všech motorek, kolik ji naložíš, tolik pojede, a může být jakkoliv silná.
První svezení roku 2016 - v prvních dnech - 1,2,3 po zadním(je 4kvalt), nevim - asi přes zimu odpočatá a nadrbaná.
Po dojetí jsem měl nafouklé a ztvrdlé předloktí a pálelo mě v obou loktech - takže maximálně spokojenej - má stále to svoje kouzlo. Je sice starší oproti těm dnešním fěšandám, ale je to stále kladivo co neodpouští.
Na nic si nehraju, ale je pro fyzicky zdatnější jedince - velice rychle utahá.