Blata 125 Motard (2009)

Vlastník BLAŤÁK125
Vloženo 11.9.2011
Aktualizováno 9.12.2014

Vysoká krásná a spolehlivě silná motorka se vším co Blata potřebuje.Tato motorka je jedna z nejlepších 125.

První dojmy - Po dvou letech zkušeností a ujetí 20 000 km jsem zjistil co motorka umí.Pneumatiky drží dobře v terénu i na silnici, když se zahřejou a podvozkově ty přední vidlice Marzzochi nechápu pořád drží nevytekly a dostávají moc na prdel v terénu a na silnici a zadní Sachs drží furt a motor má výkon a po pár úpravách valí ja šíp.

Blata Motard 125.Nečekal jsem že bude až tak dobrá je lepší než ostatní 125 co jsem projel.Blata má nejhezčí zvuk těch 10000 otáček a při těch otáčkách to táhne a táhne hodně se to musí ale i nemusí vytáčet podle stylu jízdy ale jinak co se týče jízdy tak to je vpoho akorád ta max. rychlost může být tech do 130km/m ale na motárd to stačí, co jsem zjistil tam má hodně velký krouťák od spoda.Co se týč jízdy na rovném a čistém asfaltu dzži suprově a v terénu krásně absorvuje všeljaké nerovnosti ale je to motorka na blbnutí jak vyšitá.

BLAŤÁK125
BLAŤÁK125 napsal 09.12.14 v 00:19

Zadřel jsem Blatu na klikovce už po druhé.
důvod proč se toto stalo je, že Blata nemá pořádně vyřešenou olejovou vanu a když jedu po zadním kole tak olej steče dolů do kártru a neproudí kolem klikovky jenom minimu a vyřešil jsem to tím, že jsem musel vyfrézovat kártry, aby olej mohl pěkně proudit a MAZAT klikovku.
Jsem první, kdo dělal tuhle úpravu na Blatě.
V motoru nemá být podle technické knížky v motoru 0,9L. Oleje ale 1,2 - 1,3L. oleje.
Musel jsem tak vyfrézovat kártry a udělat prostor pro proudění oleje v olejové skříni.

Aleš-ák
Aleš-ák napsal 01.06.12 v 00:22

Pěkná,at slouží bez poruch 10b.

Radiomen
Radiomen napsal 20.09.11 v 21:39

Krásná tak ať slouží chlape a zvedá se ,těhc pár much co má jde přehlédnout, celkově je to skvělá motorka a velká konkurence schopná 125, krásné km v sedle přeji, jasných 10b

BLAŤÁK125
BLAŤÁK125 napsal 19.09.11 v 22:29

Je lepší mít českou motorku Blatu než nějakého japonca je tak ale Blata je velký konkurent ve 125dvacítkách :D to mi ver :).

Marskout
Marskout napsal 17.09.11 v 11:19

já dávám samozřejmě taky 10b. to bych nebyl já ale hodně věcí mě u Blatky zklamalo nato že to je Češka tak má pár much, jasný to každá motorka, ale když je made in Cz tak to mohlo být lepší