MZ RT 125 (2005)

Vlastník Al-Ko
Vloženo 10.9.2011
Aktualizováno 6.4.2018

Moje první 125ccm i hned jak jsem jí viděl tak jsem se do ní „zamiloval“. Na čtyřtaktní 125ccm je podle mě velice živá a pohodlná.

První dojmy - Motorka sice táhne od cca 3 tis. a píše se že má nejvyšší výkon pri 4500 rpm, ale stejne se s ni nejlíp jezdi mezi 8-10,5 tisíci rpm, na 125ccm jde pekne za plynem. Řiditka jsou pekne blízko k sedlu, posez je takřka přímý a da se použit i na delší cesty.

Myslím si, že tato motorka se moc povedla, je prostorná, pohodlná, spolehlivá a vypadá skoro jako dospělý stroj. Poměr výkon/spotřeba je velmi dobrý, vždyť to je jedna z nejsilnějších čtyřtaktních 125ccm na trhu a maximální rychlost je dostačující, okolo 120 – 130 km/h. Jediné mínus je asi to, že nemá servisní zastoupení v ČR. S MZ jsem velice spokojen :o)

JindraM
JindraM napsal 26.01.13 v 16:41 10b.

Hezká MZ, máš ji ještě? Minimálně 3x do roka pořádáme MZ srazy, tak by ses někdy mohl přijet ukázat

www.MZ-WORLD.cz - staré fórum na nové adrese!

ruffer
ruffer napsal 18.09.11 v 13:59

Skvělý výběr, přeju spoustu kilometrů bez nehod, vítej mezi eMZeťákama ... za 10b.

Milan1963
Milan1963 napsal 11.09.11 v 12:24

Moc hezká motorka,škoda,že jich tady není víc.Určitě i hezky jezdí,já právě proháním svojí 175 kývačku a vesměs mi 125 ujíždějí...Dávám 10 bodů a přeju stále plnou nádrž .