Aprilia Pegaso 650 (1994)

Vlastník Grynca
Vloženo 8.8.2011
Aktualizováno 8.8.2011

Moje první velká motorka. Nemám moc s čím srovnávat, takže spokojenost. Učím se a užívám si.

Ačkoli jsem čekal, že sednu a budu jezdit, tak celou zimu stál na špalkách jen rám a motor. Ačkoli vypadala moc pěkně, bylo třeba všechno vyčistit a tak nějak zlidštit. pár věcí opravit, něco vyměnit. Spoustu mne toho ještě čeká, ale je to práce hezká a baví mne koumat jak to všechno funguje.
Mám za sebou cca 1000km a zatím dobrý. Motorka je dostatečně silná a výborně ovladatelná. Zdá se mi že žere jak tank (podle mých propočtů 6-7l na 100km!), ale to se možná zlepší když pošteluju karburátory. Co mi docela vadí, jsou vibrace do řidítek. Po takových 150km je to docela znát a začíná se ozývat zápěstí. Budu muset někde progooglit jak to omezit. Na dlouhé cestování není ideální ani sedlo, ale nic co by se nedalo vydržet.
Moje definitivní moto to asi nebude, ale spíš proto, že zatoužím po větším komfortu. Momontálně spokojenost.

Milan1963
Milan1963 napsal 09.08.11 v 12:21

Myslím,že jsi vybral dobře.Mám také 650,stejný motor a spotřeba do 5 litrů - určitě s tím něco udělej. Jinak Ti dávám 10 bodů a přeju jen samé příjemné návraty z cest.