Derbi X-Treme 50SM (2005)

Vlastník PAVOUCEK008
Vloženo 3.8.2011
Aktualizováno 3.8.2011

Tak tuto motorku mám asi měsíc a musím říct že je fakt super, překvapil mě výkon, zrychlení, podle mě ji majitel přede mnou otevřel ale nejsu si jist.Jediný problém je že mi bliká zadní světlo, nevim co s tím poradte.Jinak Super motorka od 15let

Moto je dovezené z RAKOUSKA, rok výroby 2005, toto je moje 2há motorka, o proti první je fakt o dost silnější zvládá kopečky jak když jedu sám tak ve dvou...nepoznám rozdíl jestli jedu sám nebo ve dvou to se mi na tom nejvíc líbí, jel jsem s tím kolem 80km/h ale to už mě brníjou ruce a prdel, jezdím tak 70.
Jediný problém je že mi bliká zadní světlo, když sem moto dovezl světlo blikalo jen než sem nastartoval a po pár kilometrech mi začlo blikat i při jizdě a když zapnu blinkr tak začne blikat rychleji, nevim čím by to tak mohlo být. Je to prostě suprová mašina.

HiddenSnake
HiddenSnake napsal 15.09.12 v 17:50

Derbi ma 3 zakladni restrikce ... Uskrceny vyfuk, karburator a prevod k rozete. Ty mas urcite odstraneny to prvni a podle rychlosti bych rek, ze mas mozna i Nejake dalsi upravy ...

PAVOUCEK008
PAVOUCEK008 napsal 15.06.12 v 17:22

Páni kolegové,děkuji za poradu az světlo nebliká , jen sem se chtěl zeptat, co vlastně znamená otevření motorky, to je větší triska v karbecu nebo ve vejfuku nejaká zacpavka, poradte prosím

čeplin
čeplin napsal 16.08.11 v 19:38

moc pěkná , podle mě jí máš 100% otevřenou a asi tam máš jinej ostřejší válec , ten tvůj nevypadá jako origo

vladaobi
vladaobi napsal 04.08.11 v 17:19

Velice dobrá volba, tak at slouží a přeji mnoho krásných zážitku. A ktomu světlu již zmýněno skontroluj kabely u světla, mě se honě stávalo že se uklepali.

Slam
Slam napsal 04.08.11 v 15:07

Tipuju na kostru zadního světla. Rozeber ho a zkus to pořádně ukostřit...