Yamaha XT 660 R (2007)

Vlastník Cicos
Vloženo 27.7.2011
Aktualizováno 5.11.2014

Konečně to pravé ořechové motorka mi sedla jako ulitá :))) Krásná pohodlná motorka vhodná do města na cestu i do terénu ... jezdit jen po silnicích mě už přestalo bavit.

První dojmy - vážně super mašina

Motorka koupená s 13.000 Km je jako nová nikdy nebyla v terénu po prvním majiteli. Je vážně mooc nádherná láska na první pohled. Po mojich všech motorkách je to zatím ta nejlepší !!! Cesta domů cca 200 Km úplně v pohodě. Po prvních pár kilometrech mi motorka přišla jako bych na ní už někdy jezdil. Prostě parádní ovladatelnost provozní hmotnost 181 Kg nádherně se vodí do zatáček krásný zátah motoru již od nízkých otáček. Krásný hluboký zvuk motoru i s origo výfukama. Velká pohodlná motorka na mojich 185cm/99Kg. Brzdy jsou plně dostačující a mají perfektní dávkování. Yamaha XT 660 R je motorka pro radost se kterou se dá perfektně projet po městě po terénu a dá se s ní bez problému vydat i na delší cestu. Jasně , že to není na polykání dálničních kilometrů , ale dá se s ní krásně zajet 400-500 kiláků za den. Na této motorce se mi velice dobře sedí má pohodlné sedlo ... vysoké řidítka ... posez je vůbec to nejlepší na XTéčku ... přirozený a vzpřímený a přes doplnkový Giwi štítek vůbec nefouká.

Libortri
Libortri napsal 29.01.14 v 10:49

Hodně šťastných km!!!

Midoor
Midoor napsal 21.04.12 v 02:15

krasavice

Hříbek
Hříbek napsal 27.07.11 v 10:48

čte se to moc hezky ... asi seš vážně spokojenej tak at tvoje nadšení nadále přetrvává 10B