Honda XL 600V Transalp (1997)

Vlastník Nick.Harris
Vloženo 26.7.2011
Aktualizováno 26.7.2011

Je to mazel a mam ho moooc rád!:)

Transalp - motorka s veverkou Alpskou

Mam ji 2 roky..super motorka na naučení a vyježdění, dá se na ní blbnout i v lehčím terénu, ale při jízdě ve dvou jí začíná docházet dech...příště už asi něco silnějšího!:)

No jinak najeto máme 30 000 km...byla dovezená z Itálie, s nalítanýma 24000 kilákama..za celou dobu bez závad, měnila se jen řetězovka, olej, gumy a žárovka v pravym blinkru. Na začátku července zvládla bez problému Grossglockner a jezdí vesele dál.

Obutí
Mitas E-07
- na silnici i polňačkách drží jak přibitý,(takže stačí naložit pěknou holku a odvízt na konec světa:)), klouže jen na blátu a sněhu Jinak i na mokrý silnici se mi nestalo, že by uklouzla.

Úpravy
- kufr
- padáky
- centrální stojan
- turistický plexi Givi + deflektor Made in doma, ale super... mých 192 cm přefoukne jako prd
- no a pak eště držák na pití...když už to nebylo kam sbalit tak sme museli vyrobit držák

Mno podle mě záporů moc nemá, je to moje první mašina větší než 250 panelka, takže spokojenost.
Snad jediný co, tak ten ultrahnusnej vejfuk..
No a teď už bych ocenil i pár koní navíc:)

Jinak to ty kluci šikmooký vymysleli moc pěkně!

magoss
magoss napsal 13.09.11 v 22:56

Pěknej moc pěknej

Nick.Harris
Nick.Harris napsal 01.08.11 v 16:18

Dík moc všem! Ten deflektor někdy nafotim a dam sem fotky z blízka...když bude někdo chtít inspiraci...

Miralampa1
Miralampa1 napsal 01.08.11 v 09:38

Je to držák, dávám 10b.Přeji mnoho krásných KM!

e.n.t.r.y
e.n.t.r.y napsal 31.07.11 v 21:44

Jsou to super motorky. Kdyby měli těch pár koníků navíc a šestku na přejezdy po dálnicích, tak bych ani nepřemýšlel o jiný... Ale jinak tobě 10b za ten deflektor. Vypadá dobře a navíc určitě vyšel na desetinu toho co mě...

alpiniště
alpiniště napsal 31.07.11 v 10:12