KTM 620 SC (1999)

Vlastník patt22
Vloženo 22.7.2011
Aktualizováno 18.10.2011

Tahle me bavi , KTM je bozi!Ma moc rada teren.

Moje nejvic vysnena motorka a chctel bych si ji chvilku udrzet.Da ses tim jezdit uplne vsude ale chte teren ale kdyz se nazuji pneu na silnici tak to je taky paradni svezeni a da se s tim i trochu motardovat ale neni to ono.Casem bych chtel zkusit motardy.

plusy-Perfektni podvozek,motor,ram,vzhled a je na tom radost jezdit kdyz se kazdej ohlizi a diva co to jede..

minus-kdyz jsou penize tak asi nic ale samozrejme mizej gumy,rozety retez a takovy spotrebni dily.

A jeste jedna vec jak neni spinava tak to neni zadna ktm ))

...No,uz jsem se naucil trosku po zadnim tak si to uzivam kdyz je nekde plno devcat tak takovahle frajerinka neni na skodu a nemusi te se bat ze si vas nikdo nevsimne
Ma skvelej motor kterej ma velky komprese a nemusi se vubec pouzivat zadni brzda,proste to zvednout do mrtvyho bodu a radit a vyvazovat plynem...pecka.

Par karambolu jsem taky mel ale nic horkyho,chce to sledovat dobre teren,ma bezvadny tlumice ktery(az se nekdy divim) hodne snesou.

Pomalu uz mi pripada tezi a chtel bych zkusit neco jinaciho ale k tomuhle naradi se jednou rad vratim,udelala na me dojem svoji spolehlivosti.

martinec1
martinec1 napsal 20.10.13 v 20:14 10b.

moc pěkná mám ji taky .a je to ohen :p

hiffson
hiffson napsal 22.07.11 v 21:55

ti zůstala rozeta na posledním šroubu a pak ulítla ne?

jetofuk
jetofuk napsal 22.07.11 v 18:20