Suzuki GSX-R 600 (1998)

Vlastník jura-klopič
Vloženo 19.7.2011
Aktualizováno 15.1.2012

tak konečně je srad s 81 kw doma :D 17.7. koupeno kousek pod Brnem :D

Za ty 2 dny co ho mám, máme natočeno krásných 700 km a zatím si nestěžuji ;)Oproti virážce 125 ccm je to kapku rychlejší a rozežranější, ale trošičku sem s tím počítal takže moc překvapený nejsem :D Ale musím se přiznat, že jsem čekal kapičku víc. Je to pořád takový, že nějakej koník navíc by nevadil :D (obsah ničím nenahradíš :/ ) ale jízda přes město to je utrpení :(

Tak jsem jí ve spolupráci se zvěří a 2 děvčaty ve feldě pohřbil :/

Speedy_James
Speedy_James napsal 30.07.11 v 20:58

Myslel jsem s 25Kw v TP...ztěžuješ si, že SRAD má málo koní tak jsem psal, že si můžeš zrovna koupit R1. Vůbec nevíš co potřebuju já...příští rok budu jezdit závody a tím co píšu chci naznačit, že silnější motorky než ostrý šestky jsou pro vyježděnější jezdce a ne pro řidiče jako ty, který slezl z nějaký uštěkaný 125ky a pak přesedl na SRADA vyjel z garáže a už tvrdil, že to má málo koní...

jura-klopič
jura-klopič napsal 30.07.11 v 17:38

Z 8Kw na 81Kw jsem si myslel, že bude akorád. Když už R1 tak proč s 25kw? (chci aby to jelo) Na R1 jsem jel no a moc mě neoslovila (výkon fajn, ale jinak nic moc). Navíc já potřebuju velkou motorku. Nechci pod sebou mít kolo(sice s motorem jako kráva, ale... ) Srad je krásně mohutnej i yamaha Fj 1100 vedle něj vypadá poměrně uzoučká (to je to cesťák). / Prostě mám tu potřebu koníčků jinde než ty

Speedy_James
Speedy_James napsal 30.07.11 v 09:22

Pěknej SRAD , ale nerozumím proč ti to přijde málo??!! A kor z přestupu z motorky, která ,,vůbec nejede" To sis mohl koupit zrovna jako ten mezistupeň R1 s 25Kw

jura-klopič
jura-klopič napsal 26.07.11 v 01:25

právě díky trubě to bylo pohodlnější a nusel jsem si k tomu dát nohy na zadní stupačky takže jsem na tom seděl jako na zálehu a pak pohoda to víš jsem kapátko narostlej jinak tobě taky ;) a hlaně bez nehod ;)

J.E.N.A.
J.E.N.A. napsal 25.07.11 v 22:54

Nesmíš mít místo řidítek vodovodní trubku mě se na Vistě sedí luxusně (po pár úpravách) až přijde její čas, budu se s ní těžko loučit... On se taky chlap jako ty na 125´ těžko skládá Jinak přeju čistou stopu a tisíce pohodových km bez bolavých zad