Triumph Street Triple R (2011)

Vlastník Skeeve
Vloženo 5.7.2011
Aktualizováno 29.4.2019

Výborný stroj, skvělá barva, maximální spokojenost
Pořízeno v DK Racing - oficiální dealer Triumph - Praha

První dojmy - Perfektní svezení. Mně jako začátečníkovi odpustí motorka hodně, pěkně drží v zatáčkách, plynulý průběh výkonu jsem potřeboval a on tam je :D.

Doplňky na motorce - Rukojeti Barracuda
Zalamovací páčky Rutan
Padáky Rutan (motor, přední + zadní osa) + GB Racing + Rizoma
LED blinkry Rizoma
Držák na brašny

Svoji první motorku jsem dlouho vybíral...
Na podzim jsem najel 900 kiláků na půjčeném Hornetovi 600 a celou dobu koukal po webu a salonech, co bych zvolil.
Nakonec padlo rozhodnutí na Streeta
Koupen v DK Racing - oficiální dealer Triumph v Praze - zákaznícká zkušenost výborná, personál skvělý, motorka za dva dny připravena.
Tak hurá na první kilometry...

Záběh proběhl v pořádku, po 800km první garančka.

Tak mám přes 2000km a se Streetem jsem moc spokojený.

Na podzim 2011 jsme vyrazili na Slovensko, objeli Tatry kolem dokola. Od Oravy, přes Polsko až do Ždiaru. Druhý den Slovenská strana. Cestování na celý den je v pohodě, zadek nebolí. Na silnicích je to hrozně hravá motorka.

Letos na jaře jsem přeskočil přes 6000, Street jezdí jako namydlený. Je to perfektní stroj.

Zatáčka na kostkách, nevymytý štěrk snad ještě ze zimního posypu, brzdící šéf přede mnou a už jsem ležel na boku Naštěstí jen oděrky a ohnuté páčky.

Street po servisu jezdí jako drak, asi ho mrzela ta 3 týdenní pauza. Už jsem překulil tachometr přes 8888,8 a pomalu se chystám na 10000 garančku.

Příští týden musím zavolat do DK Moto a objednat se na garančku zbývá mi pár kilometrů do 10k.

...
Najeto 30k km a s motorkou stále velká spokojenost.

Skeeve
Skeeve napsal 11.06.12 v 18:08

Díííky.

Šamann
Šamann napsal 07.05.12 v 23:47

Jasná desítka, protože ta barva je ta nejkrásnější a tenhle stroj Je DOKONALOST SAMA.

Eze
Eze napsal 21.11.11 v 11:28

Nádherný stroj.

Carloos
Carloos napsal 30.08.11 v 20:52

Krásnej stroj
Přeju spoustu zábavy a cestách! Kdybych si chtěl naháče, tak jdu taky do něj - je to prostě nádhera!!!

Slavek_Street_R
Slavek_Street_R napsal 29.07.11 v 22:17