Laverda Lav 125 (1986)

Vlastník peters.peter
Vloženo 28.10.2005
Aktualizováno 8.2.2007

Je sice starší, ale pořád pěkná a dobrá italská motorka. Zatím mě nikde nenechla teda akorát když mi došel benzín ale za to ona nemůže. Jinak jede parádně kolem 105 Km/h.

Cesty: zatím ne

FoolGunner
FoolGunner napsal 05.04.08 v 18:11

Ahoj,
mám také Lavku. Tu samou jako Ty. 13Kw a když mi náhodou jela, jela jako ďas. To je pravda Ale co se spolehlivosti Týče, nějak jsem neměl štěstí.

napsal 24.05.07 v 20:44

Ahoj. Pekne vyvonena.. Mam uplne presne tu samou! Delam na ni GO. Ten vyfuk dej do pudu a musi jezdit pres 140. Ma 13kW, petikvalt, vodnik... Fakt masina jako svina. Jen se musi poradne doladit a lita jako svina. Nechal jsem udelat GO kliky, loziska jsem si vymenil, pist a vybrus bude snad brzo... Kdyby mel nekdo nejake ND, dej vedet. DIK. Tak jen at pekne jezdi.. Kdyz by jsi se nudil, napis na mail (m.atta@seznam.cz) nejaky zkusenosti, nebo tak neco. Pa

peters.peter
peters.peter napsal 20.05.07 v 19:54

To víš no jinej motor je jinej motor!

punismers
punismers napsal 25.04.07 v 15:09

zdar tak tuhle motorku znam !Mněl jsem kamoše kterej ji mněl 125 ale mněla papíri na 50 vše lagal nop jezdila celkem dobře pak se propalil píst a už se nikdy nedala dohromady .Udělal se vybrus nechal se vyrobit píst a pak se to kouslo na kost musel se půlit motor odešla klika no prostě na hov.... !Ale jak říkam jezdila celkem slušně taak at ti slouží

El_Burro
El_Burro napsal 06.04.07 v 21:47

Tak to ti asi moc nepojede stim promáčklim vejfukem to ti musí docela brát výkon,ale jinak je pěkná až na to že když už to má bejt chopper tak aspoň ty stupačky dopředu