Aprilia RS 125 (2000)

Vlastník RychlejSolista
Vloženo 22.6.2011
Aktualizováno 26.3.2022

Aprilia RS 125, otevřená 22kw, zatim šlape jak hodinky, až na tu spotřebu si nemůžu stěžovat

První dojmy - Super malý 2T závoďák, jedna z nejrychlejších 125ccm s dobrým podvozkem a jedinečným designem. Škoda, že dnes už se nic takového nevyrábí...

Klasická vysokootáčková 2T stopětadvacítka - do 8000ot/min nic, pak kopanec. Spotřeba kolem 7l/100km, nejvíc jsem s ní jel 160km/h. Najel jsem na ní něco přes 1500 km, zatim bez větších závad:)

RychlejSolista
RychlejSolista napsal 18.05.17 v 20:40

SPIJKER -> Vůbec se ti nedivím. Kdybych jí ještě měl, taky se občas určitě projedu :D.. Je to poctivá sportovní dváca, která při troše štěstí a péče fakt poslouží. Zvlášt v porovnání s tím, co teď v ktg 125ccm pouštějí na trh za hračky..

SPIJKER
SPIJKER napsal 17.05.17 v 22:15 10b.

Dobrej stroj na rozjezd... Kdyz jsem si delal papiry v sedumnacti..byla to takova ikona.. Dneska ji mam..porizena misto skutra..prakticky na ni nejezdim.. protoze proti skutru je to nepohodlny..a komplikivany.. Na normalni jezdeni to je porad jen moped.. Ale.. I tak me bavi na ni obcas jednou dva tri ctyri krat za rok sednout.. Zahybat priverou..povozit deti..

Mefistofel
Mefistofel napsal 30.07.13 v 22:02 10b.

No jo. Honzova Ejpril. Fajn vyjížďky až na ten čmoud