Yamaha TDM 850 (2000)

Vlastník Black_Lesna
Vloženo 18.5.2011
Aktualizováno 10.3.2012

Vloženo: 25.05.2017, Uskutečněno: 25.05.2017, Stav tachometru: 70561 km, Zhlédnuto: 60x

Klasický vojeb a 1000 ku.ev okolo Měním olej před sezónou, protože ho nechci nechat hnít přes půl roku ve stojící motorce. Vždy dělám i filtr a jeho těsnění, protože mi to za to prostě stojí. Dneska jsem přidal ještě průplach 2,5 litry nového oleje, abych jí trošku vyčistil. Zdá se, že to celkem pomohlo. Vyměnil jsem o-kroužek víčka olejového filtru, protože ten starý byl už docela vymačkaný a přidal jsem i nový o-kroužek (11/16 mm) z mosazné spojky (takový prstýnek s průměrem 12,6 mm, vč. o-kroužku má přesně 17,6 mm) mezi víčkem a vanou, protože se mi zdál menší, než má být. Ještě jsem jí pro svůj dobrý pocit koupil nový mosazný vypouštěcí šroub s magnetem (M14X1.50) a patřičnou podložkou

• Výměna čidla tachometru na předním kole

Klasická potíž s chatrným magnetickým kolečkem, kterému se ulomily postranní pacičky (při neopatrné montáži kola v předchozím pneuservisu). Fotka dole je orientační (nemám šnek jako 3VD, mám magnet + el. snímač). Cena dí

Typ: Oprava
    Uskutečněno: 27.07.2015
  • Výměna brzdových destiček, brzdové a chladící kapaliny

Přesně měsíc jsem měl objednané brzdové destičky KYOTO na svoji krásku. Staré byly vizuálně na pokraji sil, takže jsem stejně jako s pneumatikami příliš neotálel. Výměna všeho nebyla nic moc složitého, jen se potvrdilo m

Typ: Údržba
    Uskutečněno: 25.07.2015
  • Hlavní stojan

Od kluků z RD Moto jsem po dobrých předchozích zkušenostech zakoupil další produkt - hlavní stojan. Vybral jsem opět klasiku v černém komaxitu a cena byla docela příznivá (ostatně tak, jak tomu bylo i před pár lety u pad

Uskutečněno: 14.07.2015