KTM 990 SuperDuke (2008)

Vlastník Hansell
Vloženo 13.5.2011
Aktualizováno 14.10.2011

Tak jsem ve šťastný den, v pátek 13.5.2011 zakoupil tohoto krasavce po prvním majiteli s najetými 4850km. Nechám se překvapit, co v té motorce vězí... byla koupena pro zábavu a radost z jízdy. Prostě na kravení...

Zkušenosti zatím s Dukem nemám žádné, ale dost jsem toho slyšel a přečetl. Uvidíme, jestli je všechno tak dobré, jak se všeobecně ví! Já věřím že ano a dám na dlouho pokoj s kupováním a prodáváním motorek... nějak mě to přestává už bavit :D Dnes proběhla jen první zkušební jízda a můžu říct, že to jede, je to ovladatelný jak kolo a vibruje to jak nasranej kuchyňskej mixér.

Po více než tisícovce prvních najetých kilometrů si hraju se štelováním podvozku a nějak nemůžu natrefit na to správný nastavení pro mě. Já tak trochu drobek 104kg musím přitvrzovat.

Podvozek je vyladěný a ta divná vybrující věc s divným posazem jak na motardu sedí jak přibitá.

Dle mých skromných zkušeností musím říct, že ta motorka není zdaleka takovej zloun, jak všude píšou, jo, jede to, když člověk ví co dělá a zvládá, je ta motorka strašně zábavná a hravá jak kolobrnda. Rozhodně nejlíp ovladatelná motorka, jakou jsem kdy jezdil, ten podvozek stojí za to!

Tak pár věcí jsem poladit musel:

Výfuky Akrapovič Titan
Filtr BMC + palivová mapa
Fender eliminator kit (RZ)
Zrcátka Barracuda
Reflexní proužky na kola Marchesini
Zadní krovka na sedlo

Ještě doplním padáky, karbony na motor a pořádný tlumič řízení a mám klid na duši :)

Jo, ten tlumič řízení to chce, když se lítá po zádech, tak to pomůže... :)

Něco Proti : Motorka kapánek vibruje a není na rovinkách tak klidná jak bych si představoval, v zatáčkách drží jako přibitá, ale celkově je taková neklidná a nedá se na tom jet pomalu. Na kraviny ideální motorka, ale na dlouhý jízdy, jako cestování se moc nehodí. Spíš takový agresívní a svižné polítání po kvalitních okreskách je její doménou. Neříkám, že se cestovat nedá, ale zaměření motorky je evidentně někde jinde.

PRODÁNO! uživateli Eltorro

Pjercak
Pjercak napsal 18.11.13 v 18:32 10b.

Pjercak
Pjercak napsal 18.11.13 v 18:32

Nadupanééé

marcel666vtr
marcel666vtr napsal 19.11.11 v 09:23

Je to bomba

18yamaha18
18yamaha18 napsal 29.09.11 v 15:54

Krááásna mašinka, prajem všetko dobrééééé

Alice666
Alice666 napsal 13.09.11 v 20:22

Mas to pekne vymazleny, po vsech strankach