Harley Davidson FLSTFI Fat Boy (2007)

Vlastník H-D
Vloženo 8.4.2011
Aktualizováno 13.2.2013

černá matná s chromem, dost dobrá barva na choppera jako je ten můj, prostě paráda..

První dojmy - je to mašina pro pořádnýho motorkáře a s hřmotným stylem otevřených výfukú, který je často napodobován, avšak bezúspěšně, je to mašina kterou hledá ne jeden srdcař - motorkář..

Je to nejlepší mašina co může bejt, Fat Boy je typickým modelem tipu cruiser. Nenajdete na trhu podobný motocykl. Mohutný rám a plná kola z něj dělají unikát, který je ve své kategorii dlouhou řadu let žádán. Když se k tomu přidá super zpracování a luxusní lakování, není pro příznivce H-D co řešit. rozeznáte ho od samého počátku podle plných kol, které dodaj motocyklu jeho typický vzhled.
Život je jízda, jízda je život...nuže - životní jízda začíná.
Born to be wild...

Bikovec
Bikovec napsal 11.02.24 v 07:47 10b.

moc pěkný Haryk

Šamann
Šamann napsal 03.11.13 v 22:15 10b.

kovarradek
kovarradek napsal 28.01.12 v 20:12

Stroj pro terminátora...

H-D
H-D napsal 22.12.11 v 15:46

No kdybych se měl vyjádřit ke všem motorkám co jsem kdy měl a na čem jsem kdy jel, tak i Intruder byl jedna z mnoha.Stejně jako i silničních bylo dost, ale tahle ve mě zanechala největší dojem. Neříkám, že ostatní nejsou dost dobrý,(záleží samo co od motorky čekáš, někdo jen jízdu a někdo na tom jednom stroji žije svůj motorkářský život) ale na tomhle konkrétním stroji po všech úpravách si fakt nemůžu na nic stěžovat.

periflex
periflex napsal 22.12.11 v 10:19

nejlepší mašina co může bejt???A na kolika jiných už jsi jel?