Suzuki GS 500E (1997)

Vlastník JanďaB
Vloženo 5.4.2011
Aktualizováno 28.11.2011

Ze zaprášené a zapomenuté motorky jsem si vymazlila krásku...

Tuhle GSku jsem kupovala za pár šupů původně na náhradní díly. protože doma v garáži mi v krabicích ležela jedna rozstřelená holka. Předchozí majitelé asi nevěděli co je to hadr. No nakonec po chvíli bádání jsem rozhodla že na náhradní díly rozhodně nebude. Pod vrstvou prachu a špíny se schovávala krásná motorka který chybělo fakt jen málo k dokonalosti.

Rozebrali jsme ji, všechno se vyčistilo, zkontrolovalo co bylo potřeba vyměnilo a za dva dny skládání bylo puzzle hotovo.
To co se ozvalo po nastartování mě posadilo na česenky a všechny šrámy a bolístky z bouračky byli pryč. Zvuk laďáku působil jako všelék a já už zase jezdím. Jen sousedi mě teď na sídlišti kvůli tomu koncertu nějako nemají rádi. Nevím co jim vadí
Do konce sezóny jsme toho nalítali ještě víc než dost a to stylem výltem že nemít uši tak mám hlavu odklápěcí.

Jsme zvědavá co přinese letošní sezóna. Snad jen radost z jízdy a už žádné střety a vymetání příkopů.

Tak další sezona pryč a zase jsem ji nedojezdila s jednou mašinou. Holka sloužila a poslouchala na jedničku, jen je malá a začalo to vadit. Třeba v případě že jsem jeli na noční jízdu do Prahy a jelikož jsem se dva na motku neposkladali bez toho aniž by jsme na ni oba umřeli nepohodou, tak jsem já jela jako batůžek místo mému chlapovi kamarádovi za zády. Bylo to takový smutný a tak se rozhodlo pro větší stroj.
Doufám že teď slouží jiné slečně jako sloužila mě. Však jsem to to málem obrečela když šla do světa. Ale dlouho mi ten smutek nevydržel. Brzy přišla náhrada

mildaharley
mildaharley napsal 07.11.11 v 19:53

Tak hold teda 10bodů pro suzuki
Je vidět , že je to tvoje srdcovka a tak to má bejt

Monina
Monina napsal 21.08.11 v 21:17

Iwas
Iwas napsal 07.04.11 v 00:36

Klobouk dolů práce jak na kostele ale výsledek 10B

dzarmil
dzarmil napsal 05.04.11 v 20:42

Zase jeden zachranenej kousek .Holky slusi Vam to spolu .Preji mnoho najetych km se stastnym navratem domu.Davam 10b .

Mach1
Mach1 napsal 05.04.11 v 20:22