Honda CB 900F Hornet (2002)

Vlastník Jarda89
Vloženo 26.3.2011
Aktualizováno 28.12.2017

Vloženo: 28.09.2011, Uskutečněno: 06.09.2011, Stav tachometru: 32673 km, Zhlédnuto: 1x

Jednoho krásného dne jsem vyjel do Plzně, abych se druhý den nechal zapsat do dalšího ročníku na mojí alma mater a nechtělo se mi jet po rovných státovkách, vzal jsem to tedy za Bezvěrovem směr Manětín, kde mě čekal horor hodný minimálně cestovního endura. Nuž jel jsem 40-80 a kochal se krajinou, kde to šlo, abych nevymetl nějakou parádní díru nebo bahno od traktoru a najednou se motorka začala vlnit jako na moři, tak zastavuji u Valdměřic a guma samozřejmě měkká jak bačkora, já samozřejmě bez bombiček a antipichu a začínalo se smrákat. Díky bohu jsem se dovolal kamarádovi z Plzně, který dračil s parťákem někde u Rakovníka na enduru a přijeli mi na pomoc. Svou cestu jsem ke svému štěstí přerušil u domu dalšího bikera, disponujícího kompresorem, takže se lepení stalo hračkou a ještě byla i legrace, nutno podotknout, že zejména na můj účet ;). A poučení z toho pro mě plyne takové, že už nebudu jezdit s gumou, která má sotva milimetr vzorku a v tankvaku začnu krom občerstvení a hadrů vozit taky něco trochu užitečnějšího. Takže těď už mám vzadu novou pryž, zase Sportec M3 a hned je to lepší pocit, krom toho se s ní Hornys líp vodí, než s tou starou plackou. :)

Jarda89 (3) napsal 09.04.2012 v 04:24

Tak letos už skoro nevozim batůžky na kochačky krajinou, tak snad bude dojetá stejně kulatá, jako nová. Pokud mi jí naši při vejletění nezplacatí. Aspoň to mám na koho svést případně.

• Test VTR1000F

To jsem takhle jednou vezl kamarádovi a současnému majiteli Sršně na letiště, aby ho mohl pořádně testnout, než dostane glejt třídy A neomezená. Potkal jsem tam pohodovou partu motorkářů a jeden mi půjčil otestovat jeho

Vloženo: 10.09.2016
    Uskutečněno: 10.09.2016
  • Nějaké blbinky na letišti

Lehký trénink na letišti, škoda že jsem zapomněl zkusit jednoruč koleno i doleva... :-C https://www.youtube.com/watch?v=GNBWzzRElE4

Vloženo: 16.08.2016
    Uskutečněno: 16.08.2016
  • Hondagang Šumavaring

Horneta jsem s požehnáním budoucího majitele půjčil našemu vysokooktanovému kamarádovi, aby přestal blbnout s těma motokárama tolik a zase jsem ho nabudil do motorek, mise splněna! :-DD Já měl tu čest si půjčit vlaj

Vloženo: 31.07.2016
    Uskutečněno: 31.07.2016