Suzuki GS 500E (1993)

Vlastník Angi
Vloženo 19.3.2011
Aktualizováno 19.3.2011

Krásny naháč ktorý som sedlal 2 sezóny a ktorý ma ani raz nesklamal.

Bol to krásny naháč na ktorom som jazdil 2 sezóny. Jednu sezónu vo dvojici a druhú sám. V jazde vo dvojici na dlhšie trasy a ešte aj nabalený (na zraz) sa dalo ubehnúť maximálne 150 km bez prestávky. Keď sme sa vozili bez batožiny dalo sa to vydržať oveľa dlhšie a v jazde sólo sa to dalo vydržať aj pol dňa.
Táto mašinka ma nikdy nesklamala. Jediné čo potrebovala bol nový reťazový kit a samozrejmá výmena filtru, oleja a sviečok. Skvele sa na nej jazdilo a dokázala odpustiť aj menšie chybičky. Jediné čo mi na nej trošku chýbalo bol ukazovateľ stavu paliva a plexi kôli nárazu vetra. Plexi som nakoniec ani nezaobstarával lebo s plexi sa mi už akosi menej tieto mašinky páčili a tak som radšej vydržal nápor vetra.
Posed na nej pol celkom pohodlný. Brzdy mala veľmi dobré a krásny zvuk. V zákrutách sa držala pekne a mala veľmi slušnú spotrebu paliva. Bola to verzia 25KW.
Tieto stroje sú ako stvorené pre začínajúcich alebo pre ženy.
Sú ľahké, skvele ovládateľné a bezporuchové. Stačí sa o ne trošku starať. Keď som ju predával tisli sa mi slzy do očí. S touto motorkou som zažil naozaj krásne chvíle na ktoré nezabudnem.