Jawa 50/23 Mustang (1981)

Vlastník LacikaN
Vloženo 18.2.2011
Aktualizováno 26.9.2011

Nevyzerá úplne super, ale má 100% funkčnosť v teréne ! žiadny pionier alebo mustang sa na ňho nechytal

no je trošku upravený a je po kompletnej GO motoru.

No je tam kopu upravených veci ved posúdte sami... bola tu super motorka mám na ňu krásne spomienky... GO motora to jest :
Výbrus 39,5mm + krúžka, kukáč po repasi,
nový piest, čap piestu , nové bronzové klzné ložisko na ojnici, sviečka N8R PAL, menené ložiská a guferá,nový štartovací segment, nové lameny, nová prevodová reťaz(medzi výstupom z klukáča a spojkou) nové trisky, ihlička v karboši ,
a ešte veľa iných vecí po motorickej stránke.
Nová indučka,kondenzátor, odrthové ramienka, cievka, svietilo všetko aj trúbil, bol na kľúčik toje ohľadom elektriky.
Prerobená kostra, nádrž z MZ 250, tlmiče z Jawy 250, enduro gumy, poťah na sedačku z MZ 250, držiak chrómový tiež z 250tky,11 vývodové, zväčšená rozeta o 15 zubov ,riaditka z bicykla :D, výfuk vedený pokom-horom po pravej strane ako Simson... a nespočetne veľa ostatných vecí... bola to moja prvá motorka miloval som ju ... nikdy ma nikde nenechala, išla ako drak do kopcu som stíhal simsonu predal som ju za 130eur, chcem sa s vami podeliť o tú krásu čo som mal doma.