Honda XL 125V Varadero (2004)

Vlastník kebo
Vloženo 1.2.2011
Aktualizováno 6.1.2013

Tuto motorku sme si zaobstarali koncom roku 2010. Hladal som moto na ktorej by sa moja krajsia polovicka naucila jazdit.

První dojmy - Vyborna "dospela" motorka pre zacinajucich jazdcov

Tesime sa na jar aby sme ju "prevetrali". Zatial som na nej spravil len beznu udrzbu a montaz 12V zasuvky a namontoval kit na znizenie svetlej vysky aby manzelka dosiahla na zem. Skusenosti s nou nie su este ziadne - spolu s foto pripojim neskor. Prve dojmy su velmi pozitivne co sa tyka spracovania a stavu. V skutocnosti vyzera ovela vacsia - vobec nie na 125-ku. Aj v-ckovy dvojvalec posobi opticky ovela vacsi.

- Tak par prvych km na malom Varaderu sme absolvovali. Zatial splnilo ocakavania na moto na ucenie pre moju polovicku, dokonca aj pri jazde v dvojici ide celkom dobre. Dlhsie sa zahrieva, treba ho drzat otackach no na svoj objem ide dobre. Polovicka ho jazdila 1 sezonu.

- Varanik presiel na syna - doteraz funguje bez najmensej poruchy.

MartinXL650V
MartinXL650V napsal 01.02.11 v 21:34

Varan je svělá motorka Chování a vzhled Další fotky pokud možno i manželkou, ať se to tu trochu oživí

pragueboy
pragueboy napsal 01.02.11 v 17:16

Opravdu pěkná mašinka správna volba vybrat si varana tak mnoho uspěšných kilometrů a především bez nehod ZA 10 Bodů