Kawasaki ZX-6R Ninja (1998)

Vlastník opsi
Vloženo 27.7.2005
Aktualizováno 24.5.2008

Skvělá motorka, rychle se na ni zvyká. Je rychlá a má přijatelnou spotřebu. Obuta na Pireli Dragon slick drží jak přibitá.

Zkušenosti: Po RSku docela skok, ale zase tak velkej rozdíl to není... akorát je krapet silnější:).. no krapet víc. Je to skvělá 6 ka všem doporučuji, měl sem ji 3 roky a za tu dobu sem s ní neměl žadny motorový problém. Dobře se na ni sedí a padne do ruky i vyššim postavam, ja mám přez 185. Spotřeba se držela kolem 6 litrů ale když se tahala za ocas vzala aj 8.

Cesty: Pastviny, Mladkov...

Další info: Nija je Ninja...

opsi
opsi napsal 04.08.06 v 16:31

čus, no ja s ni dokažu jezdit tak kolem 5l na 100km..ale když ji víc točíš tak 6l, a když jedeš delší dobu přez 200 tak veme vic, tak 7l...se spotřebou sem fakt spokojenej oproti 125 to je parada

napsal 01.08.06 v 19:58

Cau chci se zeptat na spotrebu. Kolik papka kdyz se toci? Nebo pri cestovní rychlosti?

napsal 01.08.06 v 01:22

tak to je v prdeli...A kolik valils a co ty?

napsal 26.07.06 v 01:54

zdarec marťas, jezdim jezdim, mám to bez kapot a užívám si to. je to sice trochu křivý, ale dá se to. musim koupit rám a asi si to nechám. ta šestka by byla stejně slabší tohle udělá 1-130, 2-180 atd je krutá seru na to a jezdim do omezovače a co ty?<br />

opsi
opsi napsal 26.06.06 v 17:06

čus Perruzzi, no RSko je největší 125 a má docela široukou nádrž, takže musim řict že Ninja mi docela padla do ruky a přestup byl docela v pohodě.největší rozdíl je samozdřejmně ve vykonu. a znám i pár lidí kteří šli z RSka na Ninju a všichni řikají žr to v pohodě talže se toho vubec nemusiš bát jestli se chystáš