Honda CBF 600S (2007)

Vlastník sid217
Vloženo 25.1.2011
Aktualizováno 29.6.2011

Moje druhá motorka. Zatím jsem se na ní neprojel, ale určitě každá cesta bude super zážitek

Jak říkám, zatím jsem se na ní nesvezl, ale už se nemohu dočkat, až bude počasí na první svezení na novém stroji. Co se Týče posezu naprosto super.

5.2. 2011
Montáž zadního kufru od Givi.
S bráchou (tedy spíš brácha ) jsme montovali zadní kufr od givi. Šlo to docela dobře, jen jsme nepatrně upravili plotnu (vyvrtali jsme 2 otvory pro šrouby). S kufrem to vypadá hned o 100% lépe, nežli bez kufru.
Tentýž den jsem tam chtěl ještě nalepit samolepku na nádrž (ochrannou samolepku). Když jsem ji tam lehce přichytil a sesedal z motorky, zavadil jsem pravou nohou o samolepku a milá samolepka se skácela k zemi do prachu a zrovna tou lepivou plochou. Takže prozatím bez samolepky. Kdyby někdo věděl jestli ji mohu očistit a znova nalepit budu rád, když poradíte jaké lepidlo použí abych nepoškodil lak.
Po montáži jsem s jí vyjel na chvíli před garáž a nastartoval. Překrásný zvuk čtyřválce. Oproti předchozí motorce, kde jsem měl dvouválec, taktéž od Hondy ale CB500, se ten zvuk nedá srovnat. Po čtrnácti dnech chytla naprosto bez problémů hned na první stlačení startovacího tlačítka. Paráda. Nemohu se dočkat až se poprvé projedu.

24.2. 2011
Převoz motorky domů.
V dopoledních hodinách mi hodnej bráška převezl motorku od něj z garáže ke mě do baráku. Moc si ji pochvaloval, jelo se mu dobře, jen si stěžoval, že tam ještě nejsou vyhřívané hefty ale jsou v plánu, jen co budou trochu korunky přisobě, tak je objednám . Co se teploty týče, se brácha vydal na cestu v -6ti stupních celsia, KLOBOUK DOLU BRÁCHO!!! Naštěstí byl vjezd do baráku volný, takže parkování bylo otázkou pár minut. Moc děkuji brácho za převoz motorky!!! Motorku jsem důkladně zamknul a přikryl peřinkou a teď už jenom čekat na příchod tepla a první projížďku.

Psycho_vlk_Wolf
Psycho_vlk_Wolf napsal 26.02.11 v 17:50

10b za motorku a avatara. Ať slouží

žil.
žil. napsal 04.02.11 v 16:38

gratuluji k volbě užij si jí

Declen
Declen napsal 01.02.11 v 15:59

Gratulujem. Dobrá volba. Užívaj v zdraví.

Bob650
Bob650 napsal 30.01.11 v 19:36

Gratuluju k volbě, včetně barvy!!! Přeju Ti samé šťastné zážitky na CBF.

sid217
sid217 napsal 26.01.11 v 23:19