Kawasaki Z 750S (2005)

Vlastník killerr
Vloženo 19.1.2011
Aktualizováno 22.2.2015

Moje nová krásná modrá hračička za slusnou pořizovací cenu

První dojmy - ...

Mam ji teprve od listopadu takze se tesim az se vyjede presedlal jsem z Hondy VF 500 kterou jsem podedil po brachoj.Z vychatavek jsou pancerové hadicky v barve, ale jeste bych chtel neco dodat jako je zadni blatnicek nebo drzak znacky.Na jare vymena oleje a filtry guma jeste sezonu vydrzi a pak taky nová.

Tak uz mame neco za sebou a je to dobry, vykon kdykoliv k kdyzpozici, super zatah odspodu kdyz vezmete za plyn hned jedete. Pred vetrem se da taky celkem slusne schovat, par lidi psalo ze posed je nic moc ale ja snim problem nemama ani spolujezdec si nestezuje na nedostatek mista a v zrcatach sice vidite kousek rukou ale je tam dost mista abyste videli co se deje za vama. Zavada zatim zadna jen me pred barakem vystrelila hadicka od nadrze ktera tam byla spatne nacvakla,(byla to docela klika protoze to bylo po vyjizdce) dala se tam jak ma byt a slape to jak hodinky. Dodal jsem si drzak a kufr a to je zatim vsechno.

První 1000 za nama a velka spokojenost bez zavady jen nova spojkova packa kdyz si uplne nechapave hrcla ze stojanku na zem nastesti padaky dost zachranily jen lehka oderka ale ty se zbavyme po sezone :)

Jacek_18
Jacek_18 napsal 10.04.16 v 16:08 10b.

Swistik
Swistik napsal 01.07.14 v 10:47 10b.

Pěkný kousek, chtěl jsem ji původně ale bez toho štítku vypadá prostě líp

korrzar
korrzar napsal 02.05.14 v 19:15 10b.

Jasných deset Díky za komentář

COMPANY