Yamaha XTZ 750 SuperTenere (1995)

Vlastník Radus88
Vloženo 23.11.2010
Aktualizováno 19.3.2020

Vloženo: 23.04.2019, Uskutečněno: 01.04.2019, Stav tachometru: 75500 km, Zhlédnuto: 39x

Po podzimním servisu mi řekli, že by bylo vhodné vyměnit spojku, tak jsem ji na jaře rozebral a už mlela z posledního. Na doporučení jsem zvolil značku TRW.
Dál jsem udělal výměnu předních kotoučů včetně předních destiček. Místo originál kotoučů jsem osadil kotouči 300 mm ke kterým se musí dát představce.
Dál mi Ježíšek nadělil vyhřívané rukojeti oxford tak ještě ti jsem stihl namontovat.

Ještě se mi povedlo z přední rozlámané švýcarské masky, která má hranaté světlo a dakších dvou rozlámaných masek a kousku předního blatníku převařit "rally" masku. stejnou už mám na motorce, kterou jsem si nechal udělal, ale chtěl jsem si to zkusit i sám.-)

• Nový titanový výfuk

Tak náhodou jsem narazil v Itálii na titanový výfuk FF by Fresco a nemohl jsem ho tam nechat :-D výfuk má super zvuk a hlavně komplet váží 5 kg (y) Další úprava byla maska a už třetí v pořadí, tak snad poslední.-)

Vloženo: 03.03.2020
    Uskutečněno: 03.03.2020
  • Nový lak

tak po 9 letech jsem se konečně odhodlal udělat nový kabát. Originál plasty a nadrž jsem schoval do krabice a druhou sadu plastu jsem zkusil nalakovat. Kompletní sadu plastu včetně nádrže jsem sháněl cca 5 let a myslí

Typ: Údržba
    Vloženo: 11.01.2020
    Uskutečněno: 11.01.2020
  • údržba:výměna oleje v předních tlumičích

cca po 23 tis jsem udělal výměnu oleje v předních tlumičích a namontoval zátky s možností si přitáhnout přepětí pružiny, tak uvidíme jestli to bude k něčemu :-) ještě přidám fotky předních 300 mm kotoučů, po jedné se

Vloženo: 05.11.2019
    Uskutečněno: 05.11.2019