Honda CB1000C (1983)

Vlastník motofanda.cz
Vloženo 16.11.2010
Aktualizováno 16.11.2010

Mega rarita z USA, čerstvý přírustek do garáže

Tuhle mašinu jsem sháněl několik let a teď se to povedlo. Je to desetirychlostní exot se dvouma řadičkama. Momentálně je nepojízndá, je na ní nějaká práce. Škoda že nemá čtyři výfuky, to se bude těžko shánět. Jinak je to opravdu vzácnost, dělala se jen v roce 83 pro USA, moc jich tedy není. Pokud někdo máte to samé, nebo 750, 900 Custom, ozvěte se

Kolda88
Kolda88 napsal 25.10.13 v 10:35

Že existuje takový exot jsem zjistil asi před rokem či dvěma. Četl jsem si o ní, koukal na videa, koukal kolik se jich prodává... Super, že se jedna (či více) vyskytuje i v Česku , rád bych ji někdy někde viděl naživo. Ty dvě převodovky mě šíleně zajímají!

Tomatos
Tomatos napsal 04.10.13 v 23:05

krása za 10b

Miro_CZ
Miro_CZ napsal 06.04.12 v 19:53

Wow! Krásnej neokoukanej kousek za 10b Ještě sehnat ty laufy a bude to dokonalý úplně!

SLUT
SLUT napsal 08.01.12 v 13:48

krásná, 10b

Duček
Duček napsal 04.01.11 v 14:54

Su rád, že máš taky slabost pro exoty. Mašina je to fakt pěkná a přitom jednoduchá. Já už finišuju renovačku toho samého, akorát s vrtáním 900. Kdybys něco potřeboval, tak rád poradím, kde co sehnat. Největší problém jsou ale ty laufy. Já jsem je sháněl skoro rok a nic. Nakonec jsem koupil 4 do 2 od MAC exhaust USA. Jinak mám vše origoš. Toš si ju užívej a dávám jenom 10 bodů