Honda XL 125V Varadero (2003)

Vlastník Power.cz
Vloženo 3.10.2010
Aktualizováno 22.2.2011

Varan pro mě jako stvořený, není snad jedinný den, abych se ho nedotkl. Je to můj první lepší stroj.

Moto jsem kupoval jako dovoz z Rakouska, koupi mi zprostředkoval jeden nejmenovaný, ale velmi seriozní krámek v Chrudimi. Při prvním pohledu na stroj vám jistojistě naskočí otázka: "Jo tohle vůbec 125cítka?". Stoj vypadá opravdu dospěle a pro laika k nerozeznání od strojů vyšších kubatur. Další překvapení čeká, když se posadíte a rozjedete se, jízdní vlastnosti tohoto stroje jsou opravdu perfektní. Ovladatelnost - stačí si pouze pomyslet na kterou stranu pojedete a stroj ták sám učiní. Osobně jsem s malým Varanem naprasto spokojen ve všech směrech, jedinou výjimku tvoří chybějící ukazatel paliva nebo palivové rezervy. Pohodlná jízda jak řidiče, tak spolujezdce(z vlastní zkušenosti při střídání v řízení na dlouhé cestě), vás překvapí zejména na delších vyjížďkových trasách. Stroj je vysoce spolehlivý a po roce ježdění jsem neměl jediný technický problém, ani mě nikde nenechala stát. Co oceňuji jako velké plus pro začátečníky je, spínač otevřeného bočního stojanu, tzn. pokud se chcete rozjet se sklopeným bočním stojanem a zařadíte 1. rychost. stupeň motor se vypne. Stroj je proto dokonalý pro začínající jezdce. Avšak možná pro svoji váhu nevhodná pro začínající motorkáře něžného pohlaví.

Varan_cz
Varan_cz napsal 24.02.11 v 19:49

Pěknej varanek Mám skoro stejného Hodně km bez nehod dávám 10b

Luky18
Luky18 napsal 21.10.10 v 17:59

Pěkné Varo .Tak hlavně ať slouží bez závad a ať je pro tebe lehké přezimování .Dávám za 10 bodíků a ať ti to šlape skvěle i v dalších sezonách