Yamaha FZR 600 (1988)

Vlastník kiwak
Vloženo 25.8.2010
Aktualizováno 25.8.2010

Moje prvni velka motorka,koupena v CR v roce 1995 v zubozenem stavu.Majitel byl magor,ale touha po prvni motorce mi zatemnila rozum a ja Yamahu koupil.

Po dovrseni 17let jsem musel vymenit Simsona za vetsi moto,nejaky cas jsem jezdil Gileru 125ccm ale komari mi nedelaji dobre,tak jsem koupil Yamaha 600fz US verze.Vse se na ni klepalo,olej tekl vsude a celkovy pohled na ni nebyl hezky.Celou zimu jsem se ji snazil vylecit.Nove gumy,desticky,oleje,tesneni pod hlavou,vymena lozisek,srovnani savli,atd atd.. Vzdy po nastartovani a nebo po male projizdce se p*sralo neco jineho :o( Prvni jarni den jsem byl pripraveny,ale uplne bez nasetrenych studenskych penez jsem preci jen vyrazil do ulic!V tu dobu jezdilo hodne 350tek Jaw a ja se citil,jako kral :o) Na tu dobu jsem si myslel,ze se pri 180km/h vznasim a kdyz jsem docilil 200km/h bylo to lepsi nez sex :o)Neni celkem co hodnotit v 17ti letech vas toho moc na motorce nazajima...Hlavne,ze se otaci holky :)A take uz je to nejaky ten patek co jsem na ni sedel..Yamaha po vsech upravach slouzila,jeste dva roky a pak se rozjela k novemu majiteli..Mozna nekde,jeste slouzi dodnes :o)

Jeníček87
Jeníček87 napsal 22.10.10 v 18:45

parádní

fzr6
fzr6 napsal 20.09.10 v 19:54

hezká

kiwak
kiwak napsal 25.08.10 v 20:49

TO:AfmasRR mas pravdu,ale tady na ni nejsou bohuzel tabulky

AfroRR
AfroRR napsal 25.08.10 v 14:43

Zajímavá mašina, která u nás neni skoro k vidění. Jen upřesním, že jde o Yamahu FZ 600 vyráběnou v letech 1986-1988, FZR 600 přišlo až rok potom.

Foggy996
Foggy996 napsal 25.08.10 v 14:34