Yamaha FJ 1200 (1996)

Vlastník jean192
Vloženo 21.7.2010
Aktualizováno 25.4.2011

Vloženo: 08.08.2010, Uskutečněno: 08.08.2010, Zhlédnuto: 23x

Vyrazili sme si s ľadvinkou z Cabaja, smer Žiar nad Hronom, s prestávkou v Novej Bani. V Žiari sme odbočili na Prievidzu. Medzi Žiarom a Handlovou sme prefrčali okolo nejakého mlyna, zaujala ma reklama, že porcie ako pre baníkov, tak som to otočil a dali sme si večeru. Myslím, že baníci museli byť po takej porcii veľmi štíhli. Potom sme už rovno ťahali cez Prievidzu, Nováky do Topoľčian, zase prestávka a cik pauza. Po cikpauze smer Nitra, po ceste som sklamal nejaké Audi Ftdičkupyčo a cesta popod horu bola celkom zábavná, nejaký samovrah na prasate ftdičkupyčo ťahal čo to dalo, tak som mal prehľad o ceste pred sebou a celkom svižne ťahal do Nitry. Spotreba celkom fajná 6,5 na 100 pri dosť živej jazde a s plným zaťažením. Diaľnicu som ťahal medzi 130-160km/h, bežné cesty 90-120km/h.

• spojler GIVI

Tak som na mašinu domontoval prídavné plexi Givi, pôvodne je to spojler k Suzuki V-Strom. Zase je jazda o trochu pohodlnejšia. Pri jazde v meste môžem mať otvorené plexi na helme a takmer mi do nej nefúka. Najlepšie je t

Vloženo: 15.04.2013
    Uskutečněno: 14.04.2013
  • Dovolenka v Tatrách

Spravili sme si s priateľkou výlet v Tatrách. Neviem ako, ale do motokufra a tankvaku sme sa zbalili komplet aj s notebookom. Keď ideme autom, je plný kufor aj zadné sedačky :o). Cesta do Liptovského Mikuláša bola celkom

Typ: Dovolená
    Vloženo: 29.08.2010
    Uskutečněno: 24.08.2010
  • 1. dlhšia jazda

Tak som sa previezol prvých 100 km v kuse. Celkom fajn vozenie, len to chce dlhší sekundárny prevod. Bol som dotankovať, spotreba strašná, 6,7l/100km. Koľko by vzala, keby jej nakladám?! Stále mi niečo dymí spoza motora,

Vloženo: 23.07.2010
    Uskutečněno: 23.07.2010