Honda XL 125V Varadero (2004)

Vlastník Skalda82
Vloženo 5.7.2010
Aktualizováno 5.12.2014

Vloženo: 14.10.2014, Uskutečněno: 10.10.2014, Zhlédnuto: 14x

Hlásili 20 °C a slunečno, tak jsem uvěřil a vyjel. Inu, nikdy nevěř meteorologům. Projel jsem se přes Poličku a Jimramov po mé oblíbené cestě Jimramov-Nové Město na Moravě, z Nového Města do Bystřice nad Pernštejnem, odtud přes Vír na Svojanov a přes Křetínskou vodní nádrž, Letovice a Svitavy domů. Výlet na 190 kilometrů, asi polovina cesty projeta za mlhy a za morka, takže na prd, ale zbytek byla paráda. Okolo Víra je parádní cesta pro cenduro, rozbitá, lemovaná stromy, občas hezké zatáčky, cesta z Víra přes Bystré na Svojanov a dál parádní, moc příjemná pro svižnou jízdu, malý provoz, plno přehledných tupých zatáček, které se v pohodě dají jet kolem 80-90tky. Z Letovic jsem to vzal po hlavní, takže nuda, v Brněnci si prohlédl ruiny bývalé textilky, kterou vídám z vlaku při cestě do školy a z Březové nad Svitavou jsem to do Svitav vzal přes Hradec nad Svitavou - prima zatáčky a hlavní v tom úseku nemám na motorce rád.

• Prodej

Prodáno po 5 sezónách a najetých 16 tisících kilometrech sólo i ve dvou, po silnicích i loukách, v pařáku, dešti i mrazech :-) . Na budíku toho času 39 539 kilometrů. Snad bude i nadále dobře sloužit dobrým lidem od Žamb

Typ: Prodej
    Vloženo: 05.12.2014
    Uskutečněno: 05.12.2014
  • Vyjížďka

Poslední dá se říct vyjížďka, jeli jsme s přítelkyní a kamarádem nafotit pár pěkných fotek na památku. Trochu se to zvrhlo, takže se fotilo na mokré louce, kde Varaderko i ve dvou lidech hrabalo a lehce se zacákalo. Ješt

Vloženo: 05.12.2014
    Uskutečněno: 23.11.2014
  • Výměna chladící kapaliny

Jelikož jsem za 5 sezón, co Varaderko mám, ani jednou nevyměnil chladící kapalinu, měl jsem trochu nečisté svědomí. Tak jsem se rozhodl vyměnit teď na podzim. Zvolil jsem Castrol od motogaraz.cz pro její dobrou cenu. Inu

Typ: Údržba
    Vloženo: 04.10.2014