Honda XL 125V Varadero (2004)

Vlastník Skalda82
Vloženo 5.7.2010
Aktualizováno 5.12.2014

Vloženo: 05.12.2014, Uskutečněno: 05.12.2014, Zhlédnuto: 10x

Prodáno po 5 sezónách a najetých 16 tisících kilometrech sólo i ve dvou, po silnicích i loukách, v pařáku, dešti i mrazech . Na budíku toho času 39 539 kilometrů. Snad bude i nadále dobře sloužit dobrým lidem od Žamberka .

Skalda82 (0) napsal 07.12.2014 v 19:58

Ahoj,
no jo, nerad, ale bylo na čase trochu se posunout. Už jsem byl omrknout dva kousky, ale obě tak trochu paštiky, tak snad se do jara podaří vybrat něco pěkného, aby nebyla garáž zbytečně prázdná Tobě taky krátkou zimu a ať Smrček drandí dobře, bez poruch a za málo

Pechin1 (0) napsal 07.12.2014 v 19:38

Nazdar,
tak koukám že ses také rozloučil.
Tak hlavně do budoucna přeji dobrou ruku při výběru krátkou zimu a plno šťastných km na nové mášině

• Vyjížďka

Poslední dá se říct vyjížďka, jeli jsme s přítelkyní a kamarádem nafotit pár pěkných fotek na památku. Trochu se to zvrhlo, takže se fotilo na mokré louce, kde Varaderko i ve dvou lidech hrabalo a lehce se zacákalo. Ješt

Vloženo: 05.12.2014
    Uskutečněno: 23.11.2014
  • Na Vysočinu

Hlásili 20 °C a slunečno, tak jsem uvěřil a vyjel. Inu, nikdy nevěř meteorologům. Projel jsem se přes Poličku a Jimramov po mé oblíbené cestě Jimramov-Nové Město na Moravě, z Nového Města do Bystřice nad Pernštejnem, odt

Vloženo: 14.10.2014
    Uskutečněno: 10.10.2014
  • Výměna chladící kapaliny

Jelikož jsem za 5 sezón, co Varaderko mám, ani jednou nevyměnil chladící kapalinu, měl jsem trochu nečisté svědomí. Tak jsem se rozhodl vyměnit teď na podzim. Zvolil jsem Castrol od motogaraz.cz pro její dobrou cenu. Inu

Typ: Údržba
    Vloženo: 04.10.2014