Honda XL 125V Varadero (2004)

Vlastník Skalda82
Vloženo 5.7.2010
Aktualizováno 5.12.2014

Vloženo: 23.03.2013, Uskutečněno: 23.03.2013, Zhlédnuto: 4x

Druhá vyjížďka byla cesta domů zpět ze servisu ve Vysokém Mýtě. Počasí bylo ještě o něco méně přívětivé, než o týden dříve, takže okolí cesty lemovala vrstva sněhu a teplota nepřekročila -3 °C. Jel jsem ve stejném skafandru, jako o týden dříve, dnešní cestou se však na mě zima podepisovala více a znatelněji. Opatrnost byla opravdu na místě, cestu místy pokrývala vrstvička ledu, kterou předchozí dny vytvořil tající sníh a tak jsem zatáčky raději bral šnečím tempem. Zvolil jsem i jinou trasu, než o týden dříve a sice přes Brandýs nad Orlicí. Motoru trvalo snad 15 kilometrů, než se pořádně ohřál a začal předvádět co předvádět má. Po rovinkách jsme frčeli necelou osmdesátkou, na hlavní silnici místy i více (maximum asi 95 km/h). Dojeli jsme promrzlí, ale v pořádku

• Prodej

Prodáno po 5 sezónách a najetých 16 tisících kilometrech sólo i ve dvou, po silnicích i loukách, v pařáku, dešti i mrazech :-) . Na budíku toho času 39 539 kilometrů. Snad bude i nadále dobře sloužit dobrým lidem od Žamb

Typ: Prodej
    Vloženo: 05.12.2014
    Uskutečněno: 05.12.2014
  • Vyjížďka

Poslední dá se říct vyjížďka, jeli jsme s přítelkyní a kamarádem nafotit pár pěkných fotek na památku. Trochu se to zvrhlo, takže se fotilo na mokré louce, kde Varaderko i ve dvou lidech hrabalo a lehce se zacákalo. Ješt

Vloženo: 05.12.2014
    Uskutečněno: 23.11.2014
  • Na Vysočinu

Hlásili 20 °C a slunečno, tak jsem uvěřil a vyjel. Inu, nikdy nevěř meteorologům. Projel jsem se přes Poličku a Jimramov po mé oblíbené cestě Jimramov-Nové Město na Moravě, z Nového Města do Bystřice nad Pernštejnem, odt

Vloženo: 14.10.2014
    Uskutečněno: 10.10.2014