Yamaha XJ 600 (2002)

Vlastník raci
Vloženo 30.5.2010
Aktualizováno 30.1.2013

Yamaha XJ600S je proste nadherny cestacek s krasnym vzhledem a motorem..

První dojmy - Motorka ma uzasny 4valcovy projev,nezlobí, je predvídatelna a neporuchová! Krasny 2 laufy a v mém případě nadhernou červenou metalízu. Hned po prvním svezení mi padla do ruky a nebýt změny stylu nechal bych si ji dodnes...

21.5. 2010 jsem si motorku koupil, motorku mam tyden a mam na ni najeto 650km ...tato motorka je proste delana na hltani kilacku a nerada nekde stoji:) stale se sni seznamuju takze vice info doplnim pozdeji.. ;)najeto 2500km na motorku jsem nemusel sahnou takze jen lestim a jezdim a naprosta spokojenost;)

20.12. 2010 Motorka pekne opociva ve vyhrivane garazi a me nezbyva nez jen zhodnotit sezonu udelat udrzbu a tesit se na sezonu 2011 :) jelikoz byla moje sezona "pouhych" 5 mesicu dlouha najel jsem cca 4500km a to bez jedineho problemu s motorkou.
Motorka dostala novou sadu pneu michelin pilot activ (4500kc)dale sem nechal seridit ventily a vymenil olejvalvoline durablend s olejovim filtrem a vzduchovym filtrem. Ted prez zimu se chystam na repasi prednich tlumicu , vymeny brzdovych desticek , novou retezovku a dam kuzelikovy lozisko do krcku rizeni lozisko

Torques
Torques napsal 09.09.10 v 19:18

Skoro hezci jak ta moje Raci :D

Jarky
Jarky napsal 21.06.10 v 22:53

fakt pěkný moto 10b

codyk
codyk napsal 05.06.10 v 08:36

krásnej stroj, asi nejhezčí barva na XJ

istonbike
istonbike napsal 30.05.10 v 20:12

Super klasika za skvělé peníze LM-moto že za 10b plnou nádrž a hafo spokojených kilometrů