Yamaha FZ1 Fazer (2006)

Vlastník SLAY
Vloženo 24.5.2010
Aktualizováno 7.8.2020

Vloženo: 18.01.2016, Uskutečněno: 08.08.2014, Stav tachometru: 53000 km, Zhlédnuto: 10x

DEN PRVNÍ -318 KM
Start Březno-účast -Já,Petra,Coudy ,Hanka -FZ 1 FAZER ,TRIUMPH 1050
TRASA
Březno-Louny-Praha -R1-Říčany-JESENICE/první zastávka na BČ přestalo pršet/-Horní Jirčany-Kamenice-Babice-Nespeky-Benešov-Vlašim-Bolina-Čechtice-Chýstovice-Košetice-Křelovice-Červená Řečice-PELHŘIMOV /zastávka č.2-MUZEUM KURIOZIT,a obídek při odjezdu opět začíná lehký deštík/-Rynárec-Zajíčkov-Nová Buková-Horní Cerekev-Bezděčín-Batelov-Třešť-Stonařov-Kněžnice-Zašovice-Krahulov-TŘEBÍČ/zastávka u zdejšího Větrného mlýnu-déšť definitivně ustal/Vladislav-Studenec -HARTVÍKOVICE -dnešní cíl a setkání v penzionu s Danem a Vaškem + jejich polovičkami.Sestava .Počasí moc nepřálo půlka cesty v dešti ,ale nebylo to až tak zlé.Solidní den..Muzem kuorizit rozhodně stozí za to.
DEN DRUHÝ-150 km
TRASA
Hartvíkovice -Kozlany-Stropešín-DALEŠICE/zastávka na snídani v Dalešickém pivovaru včetně prohlídky -POSTŘIŽINY z něj jen dýchají/-Dukovany/výhled na jadernou elektrárnu je impozantní/-Jamolice-Polánka -Moravský Krumlov-Petrovice-Hostěradice-Prosiměřice-ZNOJMO/zastávka Loucký Klášter a ochutnávka Znovínských vín 2deci ještě nikoho nezabily a bez kláštera to není Znojmo,prohlídka náměstí obídek/Hodonice-Krhovice-Hrádek-Dyjákovice-Hevlín-Hrušovany nad Jevišovkou-Drholec-Březí -MIKULOV/zastávka na kávu na náměstí/-DOLNÍ VĚSTONICE-penzion HÁJOVNA -cíl dne.Ráno sice nepromoky ale od Dalešic šly dolů nakonec z toho byl krásný den.Cíl dne dorazit na PÁLAVU beze zbytku splněn.
DEN TŘETÍ 61 KM
Dolní Věstonice-Pavlov-Milovice-Velké Pavlovice-Kobylí -Vrbice--zámek LEDNICE/ Prohlídka parku a okolí zámku ,kávička/Podivín-Bulhary-ZAJEČÍ/Návštěva známého vinařství opravdu luxus a sváča,úžasný výhled na celou Pálavu Novomlýnské nádrže/Pavlov-MIKULOV-obídek-Dolní Věstonice penzion.Počasí jedna báseň ,odpočinkový den.Odpoledne s Petrou vyrážíme busem směr Pavlov a otevřené sklepy důvod proč jsme sem směřovali cestu a zůstali dvě noci,prostě to má atmosféru několik ochutnávek prostě pohodička nad pohodu ,večer zakončujeme v Pavlově v restauraci U Langra na véču a pokec.Každopádně osvědčení penzion HÁJOVNA tentokrát zklamal ,jednak Padalík přestalo produkovat respektive prodávat svoje jinak výborné víno a i jídlo znatelně podražilo příště prostě jinam.Jediná nepříjemnost rozlepila se mi moje Diadora zelepeno pattexem z Jednoty.Den odpočínkoví respektive věnovaný popíjení vína.

• konec -prodej FZ 1

Tak tahle moje DIVOKÁ HOLKA je prodaná.Nikdy mě nezklamala užil jsem si na ní spousty kilometrů ,spoustu radosti hodně zábavy.Možná je to chyba ji prodat. a budu toho litovat protože proti ní nemůžu říci jediné křivé s

Typ: Prodej
    Vloženo: 19.12.2017
    Uskutečněno: 19.12.2017
  • konec sezony 2017

Tak posezonní údržba dokončena vyčišteno nablýskáno soupis nutného servisu na další rok sestaven tentokrát to bude trochu větší něž obvykle.Dobrej rok na mě dobrej kilometrovej nájezd a to včetně veteránů celkově velká

Vloženo: 06.12.2017
    Uskutečněno: 06.12.2017
  • PODZIM 2017

Podzim včetně akce Chlapi sobě dost solidní nějaké ty vyjíždky to dalo sice po okolí a good.Jen ty některé datumy fotek z kamery nesedí :)

Vloženo: 11.11.2017
    Uskutečněno: 11.11.2017