Yuki Spider 250 (2008)

Vlastník Čoproň
Vloženo 9.5.2010
Aktualizováno 2.2.2014

Super chopperovitá motorka. Má toho na sobě dost na leštění. Trošku jsem si ji přetvořil a líbí se mi tak víc. A při jízdě mám fakt pohodlíčko.

První dojmy - Motorka se mi líbila už jak jsem ji koupil. Ale vždycky je co vylepšovat. Hlavně je to moje motorka, budu na ní jezdit JÁ a proto se musí líbit a vyhovovat MNĚ. Tak já si rozhodnu, jakou pí...nu si na ni namontuju.

Motorka se mi líbila už jak jsem ji koupil. Ale vždycky je co vylepšovat. Hlavně je to moje motorka, budu na ní jezdit JÁ a proto se musí líbit a vyhovovat MNĚ. Tak jsem sundal sedlo pro drsné chopperáky a namontoval něco mezi ušákem a otomanem, za to nosič s měkoučkou molitanovou opěrkou potaženou pravou kůží. Aby bylo dostatek ploch na leštění dal jsem pochromovaný přední blatník. Na původní rovná řidítka jsem stěží dosáhl a musel jsem se hrbit. Nová řidítka (klasické vlašťovky) jsem koupil téměř metr do šířky. Když už, tak už. Před řidítka jsem dal plexi. Aby se trochu rozrážel vzduch a neopíral se do mne plnou silou (sedím na tom, jak bych chtěl obejmout celý svět). Celkem drobností je houkačka z houseboatu (zní trošku jako lokomotiva). Plastový blinkry jsou fakt hnusný. Dal jsem malý, chromový, LEDdiodový. Chlasták. Plastový kryt chladiče jsem vyměnil za hliníkový plech a na něj hlavu kobry. No a laďáky, brašny (iron horse) a kufr co vypadá trochu jako rakev. Ten se dá sundat a pod ním je sedátko pro batůžek. Lebka muflona je třešničkou na dortu.

Popis:
Jízda je bezesporu požitek. Jede max. 120. Ale to se motor přetáčí. Ale síly má ještě dost. Asi by to sneslo převod víc do rychla. Na dálnici by se to hodilo. Převody jsou zřejmě dělané na slabší 125ku. Motor má vstřikování paliva řízené celkem vymakaným počítačem. Vpodstatě je to motor jako mají Hondy. Motorka je až na motor dost přesnou kopií Harleye. Na rozdíl od něj má pod sedačkou schovaný kloub a pod rámem pružící jednotky a tlumiče. Tedy zakamuflovaný soft. Jasně že naše okresky pérování vždy nezvládá, ale ty jsou tak na enduro. Někde je vidět ještě trochu materiálová ošizenost. Celkově ale na čínu dost dobrý, když se to srovná s předchozími modely.YouTube video já a moje motorka na: http://www.youtube.com/watch?v=e6HcHImObaU

harle
harle napsal 02.10.22 v 15:58 10b.

Jak se na této motorce seřizují zadní tlumiče mám daytonu

Leatherboy
Leatherboy napsal 18.07.22 v 12:59 10b.

Tak Ty jsi skvělej šílenec!
To je přesně to, co dělá rozdíl mezi Motorkářem a chlapem na motorce. Vymazlená mašinka, přesně tak, aby se líbila hlavně Tobě a věřím, že se hodně hlav otočí Je neuvěřitelný, jak jsi toho Pavouka vytunil

Naprosto skvělý a úžasný, srdce bije pro jasnou věc a tak to má být!

Držim palce a přeju aspoň milion šťastnejch kilometrů, bejku!

_Michal
_Michal napsal 25.06.22 v 19:48 10b.

Chopperista 100%, je to vidět, že tím žiješ.

hrejkovák
hrejkovák napsal 11.02.17 v 21:25 10b.

Na tý motorce je vidět, že jí máš fakt rád. Krásně vymazlenej choppřík.

Mazzy
Mazzy napsal 25.03.14 v 20:16

Nádherně vymazlenej kousek krásně jsi se vyřádil,fakt bomba,
tak ať dlouho slouží