Yamaha XJ 600 (1993)

Vlastník Gbalakril
Vloženo 10.4.2010
Aktualizováno 22.9.2012

Podle ostatních super moto pro začátečníka, dnes jsem si jí dovezl. Tak uvidím.

5.4.2010

Jak jsem již napsal, dnes jsem si jí dovezl, takže zatím žádný zkušenosti. Ale už se těším na první jízdu, tak snad se nezklamu.

7.4.2010

Včera jsem jí konečně přihlásil, díky radě (YBR) jsem to pojistil na tatu, takže pojistka o skoro polovinu levnější.

První kilometry byly v poho. Další až o víkendu protože jsem na intru, ale už se těším.

10.4.2010

Dnes jsem konečně využil krásného počasí, a pořádně ji projel. Jede krásně, můj kamarád zjistil, že mám prasklý padák, takže si ho budu muset někde nechat zavařit, aby fungoval, tak jak má.

2.5.2010

asi po měsíci ježdění jsem zjistil, že mi praskla hadička a vytekl mi skoro všechen olej, trochu jsem jí zastřihl a pokračuji dál. Spotřebu jsem ještě nějak nezjišťoval, liju a jezdím..taky jsem zjistil ,že mi asi nefunguje benzínový kohout, protože vždy jak mi dojde benzín, v rez. už nic není, už jsem to dvakrát tlačil k benzínce. nevím. Konečně už budu mít novou pneu, se už nemusím bát preventivních kontrol

25.1.2011

Tak už je to necelý rok. Co tu mou krásku vlastním, pneu je už zase sjetá, takže opět koupě nové, a s ním i ložisko v rozetě, které se rozpadlo už jen čekám na pěkné počasí. Protože je to nádhera, jezdit na ní

2.5.2011

Milý deníčku.. po dlouhé době trochu delší projížďka, spotřeba, která spadla na 4l na sto, což mile překvapí když vemu v potaz, že jsem jel naložen( batůžek, kufr a tankvak), motorka jela plynule, a se zátěží krásně seděla taky mi upadla nášlapka na hlavním stojanu, ale naštěstí to stačí jen zavařit, a bude to fungovat dál . Na zadek jsem pořídil novou gumu, Michelinku PilotActiv.. tak jsem zvědav, kolik s ní najedu

Radisx
Radisx napsal 28.01.11 v 16:36

Když červenou yamahu tak XJ

bukaj
bukaj napsal 22.05.10 v 21:21

hoy dneska jsem zrovna na XJ vzpominal byl jsem na CBR na freedomu a docela me to zhuntovalo ruce a zada zlate XJ pohodicka relax,jinak at slouzi je to šikovna motorecka

chuan
chuan napsal 10.04.10 v 23:14

pěkná motorka , xj je parádní .
Vysoká pojistka je daná hlavně věkem.
Tak ať ti slouží k plné spokojenosti přeju pohodovou sezónu

nwic
nwic napsal 10.04.10 v 19:01

Na začátek dobrá! Já myslím i na furt a mezi náma... pěkně vostrá svině!