Honda VT 125 Shadow (1999)

Vlastník kuky401
Vloženo 10.4.2010
Aktualizováno 1.9.2014

Vloženo: 21.10.2012, Uskutečněno: 04.09.2012, Zhlédnuto: 22x

Zatím nejlepší trip, co jsem kdy jel. Byla to paráda. cca 1 200 km. Celých šest dní nám přálo velice slušné počasí. Pouze jeden večer přímo mezi Nízkými a Vysokými Tatramy u Liptovského Mikuláše nás v noci přepadla děsivá bouřka. Vítr byl tak silný, že zvedl mojí Šedivku ze stojánku a převrátil jí na stan. Řeknu Vám, Docela to bolelo dostat nádrží do ledvin. Ale naštěstí na motorce nepřibyl žádný šrám a já byl po lehké degustaci slivovice jak rybička. Nicméně náš výlet pokračoval dál. Všem můžu doporučit aby si před cestou zjistili, jestli jsou v září otevřené všechny kempy v kterých by se chtěli ubytovat. My jsme tak bohužel neudělali. A dojeli jsme na to. Pod Bánskou Bystřicí jsme chtěli v jednom kempu nocovat. Bohužel byl již zavřen. Takže po noční jízdě jsme se kolem 23 hodiny v noci ubytovaly až v Levici. Naštěstí vše dopadlo dobře. Další den jsme okusili Maďarsko. Jeli jsme stále při hranicích. Jen proto se domnívám, že byla policie na každém rohu. Budilo to v nás velkou nervozitu, takže 200 km projížďka Maďarskem nám bohatě stačila. Své tažení jsme zakončili ve Velkém Meděru. Jelikož v Meďeru jsou lázně, dohodli jsme se že by bylo hezký jeden den strávit v teplé vodě a odpočinout si. Páč další den už jsme měli jet domu.
Dovolená byla jak se patří. Parádně jsme si ji užili. A pokud nám bude štětí přát, příští rok bycho chtěli okusit Chorvatsko. Uvidíme...

• výlet na přehradu želivka (švihov)

Trasa měla cca 120 km. Byla to pěkná vyjížďka. Sluníčko pálilo, nulovej provoz, super nálada... Na to, že jsem měl plnou nádrž a ještě "baťůžka" tak si to motorka docela pěkně šustila. Fakt supr výlet. Želiv

Vloženo: 04.06.2010
    Uskutečněno: 29.05.2010
  • Výjezd do Českých Budějovic

Tohle byla moje první delší cesta.Jel jsem přes Jindřichův Hradec, Třeboň. Do Budějovic jsem přijel tedy od Lišova. Nato, že tato silnice patří mezi ty frekventovanější, jsem si cestu velice užíval. Moje hondička mě

Vloženo: 09.05.2010
    Uskutečněno: 25.04.2010