Jawa 50/23 Mustang (1976)

Vlastník Da_nny
Vloženo 7.4.2010
Aktualizováno 7.5.2012

Sranda začíná, když přeskočí jiskra :)

Tak čím bych začal. Začnu asi tím, jak se motorka dostala do naší rodiny. Psal se rok 1976 a jeden dnes už šedivý pán (můj děda :)) šetřil neuvěřitelných 4 180,- , aby si Mustyho mohl dovolit. Jak čas ubíhal, a na motorce se prováděly různé úpravy, samozřejmě jenom v dobrém, i tak si zachovala svůj originální stav. Když si jeho syn (můj taťka) udělal v 15 papíry na motorku, dostal ho k narozeninám. Kdysi asi jako každý mladý synek zkoušel všelijaké úpravy, aby z toho dostal co nejvíc, všechno je v původním stavu jak bylo :). Když jsem byl malý, tak motorka stála vždycky v garáži a nikdo už moc na něm nejezdil. Vždycky když jsme přijeli, bylo mi 5 let maximálně, šli jsme se projet a seděl jsem na nádrži a mohl se chytnout říditek, byl to neuvěřitelný pocit. Postupem času jsem se naučil jezdit sám a teď už jenom čekám až dodělám řidičák. Motorka dostanu já, a doufám, že jí potom dostane i můj syn :) Tato mašina mi dala neuvěřitelně moc, ať už vzpomínek tak zkušeností, ale až dostanu řidičák tak naše soužití teprve začne :)

Da_nny
Da_nny napsal 05.03.14 v 21:24

Dík, dík

Lubos92
Lubos92 napsal 05.03.14 v 21:16

Pěknej stroj .

Rostišrot
Rostišrot napsal 01.05.10 v 22:42

jojo měl by si v 15ti udělat papíry hošan..

jetofuk
jetofuk napsal 07.04.10 v 22:09

jooo s tím jsem si zažil svoje máš asi zálusk na nějakou padinu na patnáctiny co?