Kawasaki GT 750 (1988)

Vlastník lubom65
Vloženo 12.3.2010
Aktualizováno 15.6.2011

Můj 1. zahraniční motocykl, 4takt a 4válec, z krabice

Koupil jsem ji r. 1995 doslova v krabicích, pěkná stavebnice. Nic s čím bych si neporadil. Po OHCčku to byla hračka. Hlavně jsem měl všechno na hromadě a spoustu věcí navíc, jako další skoro celý motor, kapotáž, řídítka, blinkry, stupačky... Pohodový, pohodlný cesťák s kardanem, který to umí i rozpálit. Na svůj ročník měla dost moderních a příjemných vychytávek jako třeba digitální ukazatele na budíku, automatický podtlakový ventil paliva, vyhazování blinkru po výjezdu ze zatáčky, kardan-výborná to záležitost. Díky tomu při ovládání ušetřila spoustu práce, opravdová pohoda. Bohužel nepovedená řada motorů co se týče velké spotřeby oleje. 2takt by se nemusel stydět . Zkoušel jsem před podzimem použít Lubrifilm, žádná změna se ale nekonala. Na začátku další sezony ovšem čekalo překvapení. Lubrifilm se uležel přes zimu v místech kde měl a motor přestal baštit olej. Vydrželo mu to asi 2 měsíce, než jsem ho jednou zase pořádně protáhnul. Poté co jsem ji 1998 prodal, chuděra už nejezdila dlouho protože dostala pořádnou ránu .

Foto na Rajčeti

Big.One
Big.One napsal 12.03.10 v 05:24

Takhle vypadaly motorky když jsem byl kluk. Rád se na ně koukám, rád na nich jezdím .