Suzuki GSX-R 750 (1998)

Vlastník Hughess
Vloženo 7.3.2010
Aktualizováno 11.2.2016

S R A D sedmpade v modrobílé, první stříkačka... Je to už nějakej pátek, co se poprvé dotkla silnice, ale i tak, má pořád co do sebe...

První dojmy - Docela dost jsme spolu najezdili. Hodně mě naučila a jsem s ní spokojenej. Je to mašina, která disponuje na svůj obsah celkem slušným výkonem... ( ala Suzuki Ram Air Direct ) Do zatáček se jí chce jedna báseň a na rovinkách dokáže vykouzlit úsměv na tváři... :-) Skvělej supersport devadesátých let.

SUZUKI GSX-R 750 SRAD

Origo modrobílá, laděná koncovka od Scorpionu, K&N filtr, Power Commander II, ukazatel rychlosti GIPRO ATRE, řetězovka D.I.D. 520 VX2

2013 - letos, v průběhu roku jsem trochu do Zůzy zainvestoval a udělal větší údržbu a opravy:

- výměna gufer ventilů, zabroušení ventil. sedel
- výměna rozvodového řetězu, napínáku, vodítek
- výměna ložisek spojky, převodovky, předního a zadního kola
- výměna termostatu
- repase přední a zadní brzd. soustavy (třmeny, pumpy...)

Razím teorii - "co si neuděláš sám, nemáš..." Takže jsem se do toho opatrně, s rozvahou a manuálem pustil a práce se zdařila... Mám teď z holky radost.

- karbonová koncovka od Scorpionu začala pomalu uhelnatět, tak jsem ji nechal u firmy Creptus přeplášťovat (plášť z nerezu, černý chrom, imitace karbonu, nová vata, zvuk. otevřeno) - super práce, parádní zvuk, za pár kaček (doporučuji)

2014 - teď v květnu jsem se pustil do výměny ložisek v krku řízení (dal jsem válečkový) a zrepasoval jsem přední tlumiče (futra, gufera, prachovky...) - ani jsem nečekal, jaký to bude rozdíl. Podvozek je daleko čitelnější a chování v zatáčkách je znát.

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 13.11.22 v 16:41 10b.

Už se sem chystám nějaký pátek! No tak teda už.
Nevím teda jak naSRA(D)nej mixér, ale ta audina je jednoznačně za deset.

NiLu
NiLu napsal 10.07.17 v 21:12 10b.

Tak k téhle krasavici není co dodat, prostě nádhera. Nikdy nezapomenu na tu naši jízdu do HK, tam jsme ji parádně protáhli pérka, wow! Bylo to jen hn hn hnnn... Parádní fotečky a rozhodně závidím um, že si ji sám rozebereš a zase dáš do kupy, to je k nezaplacení, paráda! Šikovné české ručičiky. Jen tak dál, s CEBrem budou holky jezdit ještě hodně dlouho!

jaruš1974
jaruš1974 napsal 20.02.16 v 19:09 10b.

Palec nahoru ...jo zapomela jsem - nadherne fotky!!!

jaruš1974
jaruš1974 napsal 20.02.16 v 19:00

Tady neni co dodat,nemam slov...nadhera,je jasne,ze motorkama zijes,pro tebe urcite srdecni zalezitost.Skvele,ze tvou zalibu s tebou spolecne sdili i tva manzelka...timto zdravim.Mas ty svoje motorecky vymazlene,je super,ze vetsinu oprav zvladas sam a taky jsem si fajn pocetla,moc zajimave cteni.Preju super nadchazejici sezonu 2016,mnoho stastnych kilometru a vydarenou dovcu jak v Alpach,tak v Chorvatsku s krasnym pocasim...Jinak pro tve mazliky jasnych 10 bodiku.

Bubrak-ZX10R
Bubrak-ZX10R napsal 21.01.16 v 18:33 10b.

10b, parada, super ze si muzes vsechno udelat sam (at prostor tak um a vybaveni), to ti fakt zavidim.