Jawa 125 Dandy (2003)

Vlastník nyqi
Vloženo 23.2.2010
Aktualizováno 2.6.2011

Tak motorka šla minulý rok do světa. Doufám že nastávajícímu majiteli bude sloužit stejně dobře jako mně :).

Dandy je super motorka, najeto cca 4000 Km a bez jediného servisu!! Celkově má najeto 8000Km, jsem druhý majitel a za celou dobu mi praskla pouze jednou zadní žárovka, jinak si na ni nemohu stěžovat. Výborná spotřeba, super zvuk, a s mojí váhou ( 65 Kg ) jezdí výborně. ( ve srovnání se suzuki dr 125 SE - jawa je lepší jak na výkon tak max. rychlost ). Oproti hondě cbr 125, samozřejmě nemá takový výkon, ale samozřejmě honda už je s cenou trochu jinde. Letos před sezónou jen půjde na kontrolu vůlí ventilů, a možná nechám vyměnit olej v předních tlumičích. Tahle motorka má motor s licencí hondy s OHC. \r
Odolní jedinci včetně mě, mohou absolvovat i delší trasy. V kuse jsem s ní najel 250 Km ( celkem za den 500 km ) s cestovní rychlostí kolem 95Km/h a mě prostě ty zmiňované vibrace a bůh ví na co všechno si recenzenti stěžují nevadili. Jediné co mě štvalo tak trochu nepohodlné sedlo, ale to letos budu měnit za gelové a problém je vyřešen. \r
Co se týče designu je podle mě dandy na slušné úrovni, pouze dílenské zpracování uchycení plastů není moc šťastně vyřešeno. Já jsem si hned po zakoupení všechny plasty sundal a držáky jsem naohýbal tak aby nedocházelo k prohýbání plastů při montáži, předtím byli dost " našponované " a tak časem hrozilo jejich popraskání v úchytech.

nyqi
nyqi napsal 06.04.10 v 13:46

Nyní je na prodej za 33 tisíc. V případě zájmu mě kontaktujte.

Martic
Martic napsal 28.02.10 v 23:29

Pro mě Dandyna taky patří mezi lepší motorky . Tak přeju spokojenost a ať ti skvěle lítá .

marin.zem
marin.zem napsal 23.02.10 v 19:21

Dandynu jsem kdysi chtěl, ale v té době si docela držela cenu. Jinak ať to jezdí!

Grupy
Grupy napsal 23.02.10 v 19:13

TAKY sem na ní jezdil ( autoškola ) a celkem mě mile překvapila , odemě za 1o :)

magoss
magoss napsal 23.02.10 v 19:12

na to že je to jen 125 tak vzhledově je moc krásná a jízdně supr stroj.já na jí sice nejezdil nikdy moc ale z doslechu jen chvála..navíc krásný zvuk.. velký klad je taky nakopávačka..ta se vždy hodí.přeji ti aby ti sloužila a ty sis jí jen užíval 10 b