Suzuki GSX-R 750 (1992)

Vlastník Monče
Vloženo 16.2.2010
Aktualizováno 30.8.2010

Vloženo: 11.04.2010, Uskutečněno: 11.04.2010, Zhlédnuto: 9x

Wow, wow, wow!!! Tak konečněěěěě!!! Pro mně to bylo letos poprvé, než jen kolem komína!! V pátek to teda vypadalo, že se na nás počasí vys.., ale neee. Sluníčko od rána, dobré kafíčko, snídaně, zajištění harantíci, co víc si přát. Sraz jsme mněli v Havířově u Tesca, a to pro mně s bandičkou neznámou, což mně mírně znervózňovalo. Jeden týpek, kterého jsme schrastili přez motorkáře, jednoho bez cíle jsme odchytili na pumpě a jinak kolegové od mého drahého. Jediný koho jsem znala byl můj exšvára. Z týpka se vyklubal soused a super parťák, z pumpaře nadšenec pro všechno a kolegové byli supr. Vyrazili jsme směr Sádrák!!! Děěěěckááá, to bylo megááá!!! Tolik mašin, motorek, přestaveb, oldtimeru, extravagancí, střel... Ufff, nemám na to ani slova. Byla to fakticky nádhera a pastva pro oči. Dali jsme občerstvení a začali se řadit na vyjížďku. Byli jsme mezi prvníma, takže na křťění jsme mněli fleka hned v první řadě. Takže, sezooonu 2010 máme požehnanou, požehnaná je i naše Zuuuza, můj drahý a za což tedy faráře chválím, požehnal i baťůžkům. Hned jsem se cítila bezpečněji . Na sádrák už jsme se nevraceli, ale jeli krásnou projížďkou do Motobaru u HANKY, kde jsme si naivně mysleli, že si dáme obídek. Jenže stejný nápad mněli skoro všichni. Rozhodli jsme se vzhledem k počasí pro další vyjížďku a pokračovali do Frenštátu, kde otevřeli útulnou kolibu. Halušky, placky, česnekačka a já jako baťoh PIVO a pěkně plnotučné, které mi celá osádka upřímně záviděla!! Jooo,, taky to má něco do sebe. Jelikož bylo pozdní odpoledne a my mněli hlídání dětí jen do 19hod, zamířili jsme domů a dohodli se, že děcka vytáhnem na ´´pizzu´´. Samozřejmě to byla jen záminka pro to, jak se dostat do hospody a pro mně první srazík trošku zapít. No trošku, trošku se to protáhlo. Domů jsme přišli k půlnoci, děcka zmožené víc než my, ale stálo to za to. Celýn den byl mega a už se těším na 24.04., kdy zase někam vyrážím. Uaaa, to se snad nedožiju.

• Typ: Vyjížďka
    Vloženo: 26.04.2010
    Uskutečněno: 26.04.2010
  • Vyjížďka - Jeseník, Hradec nad Moravicí a zpět.

Tak tomu říkám snad nejluxusnější vyjížďka za mou baťůžkovskou kariéru. Fakt bombaa. Počasí nám přálo od samého rána, sluníčko pařilo, nálada skvělá, děcka z dohledu :-)). Vyrazili jsme v 10dopoledne, příjemným tempem sm

Vloženo: 26.04.2010
    Uskutečněno: 24.04.2010